CZ / EN

People in Need - Člověk v tísni


Rozvojová spolupráce Pomoc Ukrajině

SOS Ukrajina

Děkujeme, že chcete pomáhat námi! Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl obětem války pomoc v hodnotě více než 350 milionů korun. Vypravil několik humanitárních vlaků a více než 30 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Černihivu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Spolu s dalšími organizacemi jsme vytvořili platformu Pomáhej Ukrajině, kde mohou lidé hledat i nabízet různé formy pomoci. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli. Prostředky použijeme na humanitární pomoc obětem ozbrojeného konfliktu, lidem na útěku, na ochranu ohrožených rodin a jednotlivců.

Přispějte na SOS Ukrajina ještě dnes!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí - poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (9)  |  Ukončené (88)

ウクライナ避難民の人々の幸せを心から願います。

RYOGO EGA
100 €

Freedom, life and prosperity to Ukraine. ❤️ From Kath and Petra

Petra M
600 Kč

GLU!!!
(God Loves You!!) :)

Dárce

Ukrajinci bojují za nás

Věra Štěchovská
5 000 Kč

If thousands each donate a little bit it grows to a lot for the benefit of Ukraine. Please, if you can only spare a small amount donate as often as you can. We pray for peace to come very soon.

John Elliott
28 US$

Děkuji, že pomáháte. Hodně energie a hezký den. Jakub Skuhrovec

Jakub Skuhrovec
1 000 Kč

Z koncertu na Alterfest 2022 Teplice

Vojtech Vagner
1 000 Kč

I found this opportunity to help through links in the comments of a Ukrainian history video on YouTube by M. Laser History. Creators doing their part make a difference for real people.

Dárce

Děkuji za to, jak pomáháte.

Dárce

God loves you!

Dárce