CZ / EN
GoodData s.r.o.: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

Sbírka pro Ukrajinu od GoodData

vybíráme od 27.2.2022
1 028 806 Kč
vybráno 103 % z 1 000 000 Kč

přispělo

158 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Osud obyvatel Ukrajiny nás hluboce zasáhl. Nejen kvůli naším kolegům v GoodData, kterých se to bezprostředně týká. Odsuzujeme násilí a myslíme na všechny rodiny i jednotlivce zasažené válečným konfliktem. 
Otevíráme finanční sbírku, jejíž výtěžek půjde na humanitární sbírku SOS Ukrajina organizace Člověk v tísni. Prostředky budou použity na humanitární pomoc obětem ozbrojeného konfliktu, lidem na útěku, uprchlíkům, na ochranu ohrožených rodin a jednotlivců.

Vyzýváme všechny naše zaměstnance, kolegy, přátele, aby přispěli. GoodData k vaším příspěvkům přidává stejnou částku až do celkové výše 1 000 000 Kč. 

Mnohokrát děkujeme všem, kteří přispěli!

Jsme s Tebou, Ukrajino!

People in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat námi! Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl obětem války pomoc v hodnotě více než 350 milionů korun. Vypravil několik humanitárních vlaků a více než 30 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Černihivu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Spolu s dalšími organizacemi jsme vytvořili platformu Pomáhej Ukrajině, kde mohou lidé hledat i nabízet různé formy pomoci. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli. Prostředky použijeme na humanitární pomoc obětem ozbrojeného konfliktu, lidem na útěku, na ochranu ohrožených rodin a jednotlivců.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí - poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

Once more for horrors in Mariupol. :(

Stay strong UKRAINE!

Martin Kulhánek
5 000 Kč

🇺🇦

Dárce

Stay Strong! ✌️🇺🇦

Robert Klein

Doufam v lepsi zitrky. Stay strong Ukraine!

Tom

🇺🇦

Jindřich Skála

Praying for your safety and freedom.

Andrew Jaurigue
1 000 Kč

Our family stands with Ukraine.

Pavel Černý
5 000 Kč

🇺🇦

Vojtěch Tollar
1 000 Kč

🇺🇦

David Mikulka

The courage and bravery of our Ukrainian brothers and sisters is something to truly applaud. Sending all our love and support from the US! <3

Ras Gill-Boulos
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina