CZ / EN
Heureka Group: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

Pomoc Ukrajině od Heureka Group

vybíráme od 24.2.2022
2 121 922 Kč
vybráno 424 % z 500 000 Kč

přispělo

535 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
SOS UKRAJINA!! V Heureka Group nám osud Ukrajiny a ukrajinského lidu není lhostejný. Dění na Ukrajině se týká bezprostředně i nás a to nejen proto, že mezi námi máme ukrajinské kolegy. V tuto tragickou chvíli nemůžeme jen pasivně přihlížet bezpráví páchanému na Ukrajině. Za jeden týden se díky zákazníkům a zaměstnancům Heureka Group podařilo vybrat 1 milion korun a Heureka Group navyšuje tuto částku o další 1 milion korun. Všem, kteří přispěli, z celého srdce děkujeme.

Válka dramaticky zasáhne životy milionů místních obyvatel, kterým je potřeba pomoci. Proto se vyhlašujeme dárcovskou výzvu mezi zaměstnanci a zákazníky skupiny Heureka Group. Finanční prostředky půjdou na konto neziskové organizace Člověk v tísni, která pomáhá přímo na Ukrajině. Ukrajino, jsme s tebou!
People in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat námi! Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl obětem války pomoc v hodnotě více než 350 milionů korun. Vypravil několik humanitárních vlaků a více než 30 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Černihivu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Spolu s dalšími organizacemi jsme vytvořili platformu Pomáhej Ukrajině, kde mohou lidé hledat i nabízet různé formy pomoci. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli. Prostředky použijeme na humanitární pomoc obětem ozbrojeného konfliktu, lidem na útěku, na ochranu ohrožených rodin a jednotlivců.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí - poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

Každá i když sebemenší pomoc na dobrou věc!Má smysl!

Jan Danihelka
300 Kč

MN pomáhají 2x

TM
810 Kč

Tomáš Lištiak

Peter Popluhar
500 Kč

Peter Popluhar

Peter Popluhar
500 Kč

MN pomáhají

Anna Kojanová
400 Kč

MN pomáhají

MN-TM
400 Kč

Držte se !!!

Ondřej Vasilenko
1 000 Kč

Prosíme o konkrétní pomoc potřebným.

Dana Miškovičová

Držte se!

Lukáš Černý

Dar od Heureka Group a.s.

Jana Benešová
1 000 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina