MyQ, spol. s r.o.: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

Pomáháme Ukrajině

vybíráme od 8.3.2022
1 188 966 Kč
vybráno 59 % z 2 022 000 Kč

přispělo

42 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
S ohledem na závažnost situace, ve které se ze dne na den a bez vlastního přičinění ocitla obrovská spousta obyvatel Ukrajiny, jsme se v MyQ rozhodli pro založení této otevřené sbírky, do které se můžete připojit i vy.
S lidmi, kteří se takto ocitli v nejtíživější situaci, jakou si lze vůbec představit, hluboce soucítíme a věříme, že tato forma solidarity je v této chvíli velmi potřebná. Vzhledem k tomu, že organizace Člověk v tísni působí přímo na místě, považujeme pomoc jejím prostřednictvím zároveň za velmi účinnou a plně jí důvěřujeme. Všechny získané finanční prostředky budou poukázány na konkrétní projekt SOS Ukrajina.
People in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat s námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než 1 milionu lidí. Vypravili jsme 17 humanitárních vlaků a více než 60 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy, pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí – poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

All you need is love.John Lennon

Jiří Kasl
10 000 Kč

1968 :(

Dárce
1 968 Kč

Ever donation counts, my friends. Also a small amount can help.

Marco

Marco

Hope situation will get better soon in Ukraine

Dárce

https://youtu.be/WFgtudFflZ8

UNITED

Marco again…

💙💙💙💙
💛💛💛💛

Martin
11 000 Kč

Continued support is important!

Lukáš Pristach
3 000 Kč

💛 I am sure we will reach the fundraising goal 💙

Marco

Mír a Lásku všem bytostem.

Alena Blumensteinová
3 000 Kč

war is bad, change it with love and music

Feras Halabi
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina