Price f(x) s.r.o.: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

Pricefx - Pomoc Ukrajině

vybíráme od 27.2.2022
580 931 Kč
vybráno 116 % z 500 000 Kč

přispělo

91 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Není nám lhostejné, co se děje! Vytvořili jsme tuto sbírku, aby naši zaměstnanci, přátelé a rodinní příslušníci mohli projevit solidaritu a mohli přispět na pomoc lidem zasaženým válečným konfliktem. Děkujeme za vaše připojení k této sbírce.

Zaměstnanci Pricefx chtějí touto výzvou pomoci zajistit základní potřeby lidem zasaženým válečným konfliktem, ať už je to v jejich domovech nebo těm, kteří je museli opustit a hledají útočiště jinde. Pricefx zdvojnásobí vybranou částku a věnuje ji organizaci Člověk v tísni (SOS Ukrajina), která spolupracuje s postiženými oblastmi.
People in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat s námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než 1 milionu lidí. Vypravili jsme 17 humanitárních vlaků a více než 60 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy, pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí – poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

Very sad to see this. #Peace

Johnson Kolettu
100 €

STOP PUTLER!

Jiří Doleček

Thank you for organizing this. So sad times

Marina Miljak

Thank you PriceF/X

Doug Fuehne
500 €

Thank you Pricefx for arranging this. Appreciate the effort.

Ravi Kiran Bhagavathula
100 €

Stop the madness!!!!

Pavel Topinka

Sláva Ukrajině! Слава Україні! Glory to Ukraine!

Patrik Vlnas

We can do a lot together! Please join us in donating to people affected by the war!

Daniela Hylmarová
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina