CZ / EN
Avast Foundation: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

Zaměstnanci Avastu pro Ukrajinu

vybíráme od 25.2.2022
2 717 466 Kč
vybráno 62 % z 4 400 000 Kč

přispělo

686 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
V reakci na šokující zprávy o válce na Ukrajině se zaměstnanci Avastu rozhodli projevit solidaritu s rodinami a občany zasaženými vojenským konfliktem. Připojte se k naší zaměstnanecké sbírce podporované Nadací Avast.
Soucit s občany Ukrajiny a jejich aktuální trýznivou situací vedl zaměstnance Avastu k tomu, aby se pokusili zajistit základní potřeby pro občany Ukrajiny přímo zasažené konfliktem nebo snažící se uprchnout z válečných zón. Všechny získané finanční prostředky budou věnovány organizaci Člověk v tísni (konkrétně sbírce SOS Ukrajina). Člověk v tísni již pracuje v terénu, aby pomohl a zajistil nejdůležitější potřeby lidí dle aktuální situace.

People in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat námi! Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl obětem války pomoc v hodnotě více než 350 milionů korun. Vypravil několik humanitárních vlaků a více než 30 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Černihivu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Spolu s dalšími organizacemi jsme vytvořili platformu Pomáhej Ukrajině, kde mohou lidé hledat i nabízet různé formy pomoci. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli. Prostředky použijeme na humanitární pomoc obětem ozbrojeného konfliktu, lidem na útěku, na ochranu ohrožených rodin a jednotlivců.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí - poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

The devastation of Ukraine, both to people and infrastructure, is a crime against humanity and Putin must be made to pay for his appalling acts of self-aggrandisement. I hope my small contribution will help to make a meaningful difference to those who are suffering in Ukraine.

ALAN THORPE

hope end war!

marco bozino

You are not alone

valeria duarte barozzi
25 €

Slava Ukraini!

Vape
5 000 Kč

Kudos to Avast web browser for helping me find a good charity to donate to for the purposes of aiding Ukraine!

Mason Sykes
150 €

God help them.

Carol Krenz
30 €

You have a right to be FREE from oppressive tyrants! You have God and the world on your side!!

DENNIS LABORDE

Let us all pray for Ukraine

John Hill

Our heart breaks for your country. Hope you can turn back the Russian aggressors soon. Maggie Australia.

Maggie
5 €

and my POWER With Yours

David Pena
5 €
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina