Sportisimo s.r.o.: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

Příspěvek na Ukrajinu

vybíráme od 4.12.2023
5 300 Kč
vybráno 11 % z 50 000 Kč

přispělo

12 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Sbírka, která putuje přímo do finančního fondu neziskové organizace Člověk v tísni. Ta pomáhá na Ukrajině lidem, kteří jsou v nouzi a potřebují naši pomocnou ruku. 
Všichni potřebujeme někdy podpořit. Někdy pochvalou, povzbuzením, výpomocí nebo finančními prostředky. Nabídnout pomoc je šlechetné gesto, které z nás dělá ještě lepší lidi.  
Pomozme společně Ukrajině, ta nás teď potřebuje nejvíce, naši podporu a vyjádření, že stojíme při ní. 
Cítit oporu v ostatních zemích je to, čeho bychom měli dosáhnout. Jeden za všechny, všichni za jednoho.  
People in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat s námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než 1 milionu lidí. Vypravili jsme 17 humanitárních vlaků a více než 60 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy, pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí – poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

Díky za to co děláte, všem přeji šťastné a veselé Vánoce prožité v klidu a míru.

Jiří Ptáček
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina