Žaneta Kaplanová: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

SNADNEE pomáhá Ukrajině

vybíráme od 4.3.2022
16 800 Kč
vybráno 17 % z 100 000 Kč

zbývá

5 dní

přispěli

3 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Válka na Ukrajině pokračuje a po první neuvěřitelné vlně, kde jsme všichni pomáhali jakkoliv jsme mohli, bychom rádi pokračovali. Vytvořili jsme proto ve SNADNEE sbírku na pomoc Ukrajině, která stále potřebuje naši pomoc. Hodnoty jako svoboda, zodpovědnost a lidskost jsou pevnou součástí i našich firemních hodnot. Budeme proto rádi, když se k nám připojíte a společně pomůžeme ještě jednou udělat svět trochu lepším místem.
Každá pomoc se počítá. Výtěžek sbírky půjde na Člověka v tísni a jejich projekt SOS Ukrajina. 


Děkujeme všem, kteří do toho jdou s námi! 

People in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat námi! Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl obětem války pomoc v hodnotě více než 350 milionů korun. Vypravil několik humanitárních vlaků a více než 30 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Černihivu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Spolu s dalšími organizacemi jsme vytvořili platformu Pomáhej Ukrajině, kde mohou lidé hledat i nabízet různé formy pomoci. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli. Prostředky použijeme na humanitární pomoc obětem ozbrojeného konfliktu, lidem na útěku, na ochranu ohrožených rodin a jednotlivců.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí - poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina