Digismoothie: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

We are with you 🇺🇦

vybíráme od 24.2.2022
212 800 Kč
vybráno 213 % z 100 000 Kč

přispělo

20 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Ukraine and its people need our help. Join Digismoothie fundraiser and support the freedom. Every little donation counts. Thank you!

Safety and freedom are the essential elements of our existence, but they are no longer granted to the people of Ukraine. That’s why Digismoothie launches this appeal to support the humanitarian organization Clovek v tisni (People in need) which actively helps on the ground. Thank you for all your contributions. We are with you, Ukraine.
 

People in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat s námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než 1 milionu lidí. Vypravili jsme 17 humanitárních vlaků a více než 60 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy, pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí – poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

💛💙

Jana

🇺🇦 ❤️ 💪

Digismoothie Team
50 000 Kč

We stand with you, Ukraine!

Jana Fohlerová
1 000 Kč

We are with you, Ukraine 🇺🇦

Team Digismoothie
50 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina