Revolution Hair s. r. o.: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

Zaměstnanci a zákazníci Revolution Hair s. r. o. pomáhají Ukrajině

vybíráme od 28.2.2022
149 600 Kč
vybráno 299 % z 50 000 Kč

přispělo

8 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Tímto se přidáváme k vlně solidarity, která se strhla okamžitě po vypuknutí války na Ukrajině. Přispíváme 25 000 Kč a prosíme naše skvělé zákazníky a zaměstnance, aby tuto částku ještě navýšili. Společně pomůžeme udržet svobodu na Ukrajině!

Každý týden navíc dopošleme 50 Kč z každé objednávky učiněné na českém i slovenském
e-shopu
Všechny získané finanční prostředky budou věnovány organizaci Člověk v tísni v rámci sbírky SOS Ukrajina.

Při darování ze zahraniční banky využijte mezinárodní formát účtu: IBAN: CZ57 0800 0000 0021 9837 0339, BIC: GIBACZPXXXX a do poznámky transakce uveďte: 6443530903.


People in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než půl milionu lidí. Vypravili jsme několik humanitárních vlaků a více než 30 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Připravujeme se na zimu a opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy. Pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí - poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina