CZ / EN
Barclays Execution Services Limited odštěpný závod: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

Help for Ukraine

vybíráme od 24.2.2023
262 559 Kč
vybráno 175 % z 150 000 Kč

zbývá

19 dní

přispělo

82 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
T he 24th of February marks 1 year since the war in Ukraine has broken out, changing life in an instant for the people of Ukraine.

In order to assist the people whose livelihoods have been destroyed by the war, the Prague Citizenship team is organising a fundraiser to show our ongoing support throughout this difficult situation.
The intensification of the hostilities in Ukraine over the past 12 months had devastating consequences, causing loss of human lives, countless injured, more than 13 million people having been made refugees abroad or displaced inside Ukraine.

Nearly 18 million people are in need of urgent humanitarian assistance within Ukraine, particularly in the eastern and southern part of the country.

 

The need to show human solidarity for those whose ways of live has been devastated by the war persists, and the collected amounts will be used for that purpose.

People in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než půl milionu lidí. Vypravili jsme několik humanitárních vlaků a více než 30 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Připravujeme se na zimu a opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy. Pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí - poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

Slava Ukraini!

stn
2 000 Kč

Ukraine will get better soon

Mykyta Skuratov
2 000 Kč

Slava Ukrajini

Jiří Walter
2 000 Kč

Glory to Ukraine!

Beowulf BOR
4 000 Kč

putin-hublot

Dárce
1 000 Kč

Kostya - Glory to Ukraine

Martin Pitrman
1 800 Kč

Slava Ukraini

Andrii
2 500 Kč

Glory to Ukraine! Glory to Heroes!

Oleksii Shynkin
2 000 Kč

Glory to Ukraine! Glory to Heroes!

Kostik G
2 000 Kč

Thanks to all the brave people

Tadeas
20 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina