Blindspot Solutions s.r.o.: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

We stand with the people of Ukraine

vybíráme od 15.7.2022
153 538 Kč
vybráno 77 % z 200 000 Kč

přispělo

13 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
The war in Ukraine is still going on and many people are suffering the consequences of this conflict. They still need our help! Join us and support them through Člověk v tísni.
Every small contribution counts. Thank you!


With this appeal we would like to support people affected by the war in Ukraine through the humanitarian organization Člověk v tísni (People in need). Blindspot will initially support this initiative with 100,000 CZK and hopes that even more will come from you. 
Helping those in need makes sense. Join us!

Thank you for all your contributionsPeople in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat s námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než 1 milionu lidí. Vypravili jsme 17 humanitárních vlaků a více než 60 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy, pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí – poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

Hold strong

Stepan Kopriva
30 000 Kč

Sláva Ukrajině!

Petr Zelenka
10 000 Kč

We stand with the people of Ukraine. Blindspot Team

Dárce
100 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina