Filip Podstavec: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

SEO komunita Ukrajině

vybíráme od 25.2.2022
119 490 Kč
vybráno 119 % z 100 000 Kč

přispělo

24 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
I v Marketing Miner nám záleží na osudu Ukrajiny a jejích obyvatel. Rádi bychom za SEO komunitu pomohli vybrat finanční prostředky pro organizaci Člověk v tísni a pomohli tak lidem, kteří to nyní budou nejvíce potřebovat.
I v Marketing Miner nám záleží na osudu Ukrajiny a jejích obyvatel. Rádi bychom za SEO komunitu pomohli vybrat finanční prostředky pro organizaci Člověk v tísni a pomohli tak lidem, kteří to nyní budou nejvíce potřebovat.

Vyzýváme proto všechny, kterým není lhostejné aktuální dění na Ukrajině, aby přispěli. Každá koruna se počítá! 
People in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat s námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než 1 milionu lidí. Vypravili jsme 17 humanitárních vlaků a více než 60 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy, pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí – poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

Zdravím z PPC komunity :-) Sílu Ukrajině, mír celému světu!

Jiří Langer
10 000 Kč

Díky Filipe za tuto výzvu a ujištění, že prostředky půjdou na správnou věc. Za Collabim, Dalibor Jaroš

Collabim s.r.o.
51 300 Kč

🙏🙏🙏

Iveta Osobová

Fux you, Putin! #SEOsStandWithUkraine

Pavel Ungr
10 000 Kč

Русский корабль, иди нахуй!

Michal Pecánek
10 000 Kč

Ať Putin shoří v pekle!!!

Ivo Kylián
2 000 Kč

#SEOsStandWithUkraine

Filip Podstavec
10 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina