CZ / EN
Pond5 s.r.o.: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

Pond5 Supports Ukraine

vybíráme od 25.4.2022
0 Kč
vybráno 0 % z 50 000 Kč
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Cílem této charitativní sbírky je vybrat 50 000 Kč na humanitární pomoc obětem ozbrojených konfliktů, lidem na útěku a na ochranu ohrožených rodin a jednotlivců. Pokud se nám společně nepodaří dosáhnout cílové částky prostřednictvím vašich příspěvků, Pond5 dorovná částku 10 000 Kč. Pokud ale společně překonáme hranici 25 000 Kč, Pond5 zdvojnásobí každou korunu přesahující tuto hranici! Zůstaňme v těchto těžkých časech všichni spolu a podpořme ty, kteří to potřebují. Děkujeme!

Poznámka: Pokud dáváte přednost platbě v EUR, přepněte prosím jazykovou verzi v pravém horním rohu.
Pond5 nahrazuje tradiční model mediabank modelem otevřeného a dynamického tržiště. Zve všechny tvůrce médií z celého světa, aby přispěli svým vlastním obsahem a stanovili si své vlastní ceny. Umělci získávají 40-60 % z každého uskutečněného prodeje – výrazně více než v případě tradičních mediabank. Nahraná média prochází kontrolou týmu Pond5 a poté je možné je ihned prohlížet, nakupovat a stahovat. Veškerý obsah je prodáván pod jednoduchou royalty-free licencí, která poskytuje zákazníkům doživotní a místně neomezená práva k užití napříč všemi médii. Samozřejmostí je možnost dokoupení rozšířených nebo custom licencí, které odpovídají potřebám díla.

Společnost Pond5 byla založena v roce 2006 a sídlí v americkém New Yorku. Mimo to má pobočky v Dublinu, Londýně a v Praze. Pro podrobnější informace navštivte www.pond5.com.
People in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než půl milionu lidí. Vypravili jsme několik humanitárních vlaků a více než 30 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Připravujeme se na zimu a opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy. Pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí - poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina