HEWER, z.s.: Dárcovská výzva pro projekt SOS Ukrajina

Hewer pro Ukrajinu

vybíráme od 28.2.2022
131 800 Kč
vybráno 132 % z 100 000 Kč

přispělo

134 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
V Heweru si dobře uvědomujeme jakou hodnotu má pro lidi jejich domov a pomoc v místě které dobře znají. Ukrajinský národ bojuje nejen o svoje životy, ale i o možnost žít je svobodně, ve své zemi, městě, ve svém domově.

Prostředky vybrané prostřednictvím Člověka v tísni pomohou lidem z Ukrajiny jak v místě jejich bydliště, tak těm na útěku, kteří o svůj domov přišli.
Společně pomáháme denně mnoha lidem ať už v práci nebo v osobním životě. Pomáháme, aby lidé kteří se neobjedou bez pomoci druhého člověka mohli zůstat doma. Se smutkem a s obavami se díváme směrem k Ukrajině, kde lidé o své domovy přicházejí a chceme jim také pomoci.
Pomocnou ruku podáme tak, že podpoříme sbírku S.O.S. Ukrajina, kterou organizuje Člověk v tísni. Stejně tak jako víme, že naši asistenti odvádějí práci dobře a poctivě pomáhají v Čechách, víme, že peníze poslané Člověku v tísni budou dobře pomáhat právě tam kde je to potřeba. Prosíme naše zaměstnance, prosíme naše klienty a jejich rodiny, aby se k nám připojili a podpořili sbírku Člověka v tísni. 
Z celého srdce, děkujeme ❤


People in Need - Člověk v tísni
Děkujeme, že chcete pomáhat s námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než 1 milionu lidí. Vypravili jsme 17 humanitárních vlaků a více než 60 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy, pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí – poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

Válka je vůl.....Skladba, Synkopy 61

Iveta Naumovicova
600 Kč

Kéž je brzy mír ! ❤️
Kdo by chtěl pomoci také zvířátkům, která trpí a nechápou, co se to děje, může přispět
na www.svobodazvirat.cz.
Obdivuji ty statečné lidi, kteří se o ně starají, i když tím riskují své životy. Přeji všem hodně sil !!!

Iva Strandževová
300 Kč

Pomoc Ukrajině

Eva Mertlová
500 Kč

Přeju Ukrajině, aby se stala svobodnou a prosperující zemí.

Hanka
500 Kč

Sláva Ukrajině

Michaela Sokolova
300 Kč

Hlavně ať je mír a můžeme pomáhat všem seniorům bez rozdílů národnosti. Osobní asistentka

Petra Lecnarová
300 Kč

Mír

Zoja Baborová
600 Kč

Již Karel Havlíček Borovský, prohlásil: „Dosvědčiti mohu, že Rusové s ostatními Slovany nikoli bratrsky, nýbrž nepoctivě a sobecky smýšlejí. To už jsou mi milejší Maďaři, kteří proti nám bojují otevřeně, než Rusové, přibližující se s jidášským polibkem, aby nás pak strčili do kapsy.

Jaromír Javorek
500 Kč

Ne válce na Ukrajině!

Hana Rauchova
2 000 Kč

Hodne sil,preji

Miroslava Hruskova
300 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
People in Need - Člověk v tísni, projekt: SOS Ukrajina