Nadace Krása pomoci


Senioři

Nikdo by neměl být sám

Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas. Pokud 5 lidí zadá trvalý příkaz na 500 Kč měsíčně, znamená to celý den péče, společnosti a opory, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Pomáháme seniorům

Děkujeme, že pomáháte seniorům, aby na vše nebyli sami.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jeden den koordinátorky péče stojí přibližně 2500 Kč. Za tu dobu může pomoct jednomu seniorovi se vším, co za celý měsíc potřebuje, nebo navštívit a pomoct více lidem.

Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 500 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ráda jsem přispěla na dobrou věc.

Markéta Hesková
500 Kč

Když můžu pomůžu i když to není suma závratná. Snad udělá někomu alespoň malou radost.
Hezké Vánoce

Jana Holoubková
1 000 Kč

Krásné svátky a do Nového roku hlavně pevné zdraví a optimismus do žil. S láskou Stella

Stella
3 000 Kč

Rád jsem přispěl malou částkou na dobrou věc.

Daniel Jagger
300 Kč

Být nápomocen k zajištění důstojnějších podmínek našim seniorům je pocit k nezaplacení. Vážím si vaší nadace proto co, jak a proč to dělá.

Michal Kosnar
500 Kč

Jsem ráda že mužů pomoci všichni budeme jednou stáří a měli bychom si pomáhat jak jen to půjde

Marketa Ondrášková
200 Kč

Našla jsem tyto peníze na chodníku, někdo jiný by si je vzal a nechal, ale já jsem si řekla, že i když je to málo vám se budou hodit více.

Lenka Pechtorová
100 Kč