Kamila Nývltová: Dárcovská výzva pro projekt Nikdo by neměl být sám

Narozeniny pro druhé

vybíráme od 29.6.2020
11 150 Kč
vybráno 36 % z 31 000 Kč

přispělo

18 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Je neskutečný kolik lidí se heclo a vzájemně si pomáhalo v tomhle nelehkém období. Spousta z nás na čas přišla o práci, o jistoty, ale jen musíme vydržet a nevzdat to💪🏼Všechno má svůj dobrý konec a za každým mrakem vyjde slunce☀️Buďme spolu, zpomalme, pomáhejme si, usmívejme se na sebe a mějme se rádi. Tohle nás všechny stmelí a pak budeme mnohem silnější.
Pojďme společně oslavit moje narozeniny pro dobrou věc. Čím víc nás bude, tím větší podpory se dostane starouškům, kteří ji teď tak potřebují. ❤️ Právě pro osamělé babičky a dědečky se vybírají darované peníze. Nadace Krása pomoci je tady pro ně nejen dneska, ale už 12 let a pomáhá jim zůstat tam, kde je jejich domov. Pojďme je společně podpořit v této těžké době. Protože ač se opatření rozvolňují, senioři budou v ohrožení a izolaci ještě dlouhou dobu.

Dávat víc, než můžeš vzít tak má se žít, když chceš jít dál ❤️.
Vaše Kamča.

Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a intenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

🌞🌞🌞

Jana Čechová
300 Kč

Všechno nejlepší a díky za tuhle výzvu! :)

Dárce

Všechno nejlepší k narozeninám, Kami! :-)
Krásný nápad s podporou seniorů.

Blanka Brojarová
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám