Kamila Nývltová: Dárcovská výzva pro projekt Nikdo by neměl být sám

Narozeniny pro druhé

vybíráme od 29.6.2020
11 150 Kč
vybráno 36 % z 31 000 Kč

přispělo

18 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Je neskutečný kolik lidí se heclo a vzájemně si pomáhalo v tomhle nelehkém období. Spousta z nás na čas přišla o práci, o jistoty, ale jen musíme vydržet a nevzdat to💪🏼Všechno má svůj dobrý konec a za každým mrakem vyjde slunce☀️Buďme spolu, zpomalme, pomáhejme si, usmívejme se na sebe a mějme se rádi. Tohle nás všechny stmelí a pak budeme mnohem silnější.
Pojďme společně oslavit moje narozeniny pro dobrou věc. Čím víc nás bude, tím větší podpory se dostane starouškům, kteří ji teď tak potřebují. ❤️ Právě pro osamělé babičky a dědečky se vybírají darované peníze. Nadace Krása pomoci je tady pro ně nejen dneska, ale už 12 let a pomáhá jim zůstat tam, kde je jejich domov. Pojďme je společně podpořit v této těžké době. Protože ač se opatření rozvolňují, senioři budou v ohrožení a izolaci ještě dlouhou dobu.

Dávat víc, než můžeš vzít tak má se žít, když chceš jít dál ❤️.
Vaše Kamča.

Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas. Pokud 5 lidí zadá trvalý příkaz na 500 Kč měsíčně, znamená to celý den péče, společnosti a opory, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.
Jeden den koordinátorky péče stojí přibližně 2500 Kč. Za tu dobu může pomoct jednomu seniorovi se vším, co za celý měsíc potřebuje, nebo navštívit a pomoct více lidem.

Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 500 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.

🌞🌞🌞

Jana Čechová
300 Kč

Všechno nejlepší a díky za tuhle výzvu! :)

Dárce

Všechno nejlepší k narozeninám, Kami! :-)
Krásný nápad s podporou seniorů.

Blanka Brojarová
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám