Sabina Klimešová: Dárcovská výzva pro projekt Nikdo by neměl být sám

NIKDO BY NEMĚL BÝT SÁM - SBÍRKA PRO BABI A DĚDU

vybíráme od 1.7.2022
10 000 Kč
vybráno 100 % z 10 000 Kč

přispělo

20 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Tento měsíc slavím svoje narozeniny - kdo by mi chtěl udělat radost - mám nápad! Budu moc ráda, když mi přihodíte jakoukoliv částku do mojí narozeninové sbírky. Jsem ambasádorkou pro Nadaci Krása Pomoci a obdivuju celý team lidí, který se seniorům věnuje a pomáhá jim. Pravidelně a s tou největší péčí. Všichni jednou zestárneme. Pomáhejme si a mějme se rádi. Děkuju a objímám všechny, kdo se budou na sbírce podílet! :)
  
Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas. Pokud 5 lidí zadá trvalý příkaz na 500 Kč měsíčně, znamená to celý den péče, společnosti a opory, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.
Jeden den koordinátorky péče stojí přibližně 2500 Kč. Za tu dobu může pomoct jednomu seniorovi se vším, co za celý měsíc potřebuje, nebo navštívit a pomoct více lidem.

Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 500 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.

🖇

Radovan Sedláček
1 100 Kč

🤍🤍🤍

Jana Kellnerová
1 000 Kč

Erik92
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám