Pavel Sup: Dárcovská výzva pro projekt Nikdo by neměl být sám

Nikdo by neměl být sám

vybíráme od 4.10.2019
6 005 Kč
vybráno 120 % z 5 000 Kč

přispělo

19 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Už mám v 37 nejblíž k důchodcům), tak budu rád, když se zapojíte.
"Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas."
Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas. Pokud 5 lidí zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 600 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.

Happy brithday 😘

Katka Mullerova
300 Kč

Vidíme se zítra skull ;)

Daniel Svoboda
300 Kč

👍

Romana Bečvaříková
300 Kč

A k narozkam uz dostanes jen pusu )))

Jiří DoCOOlil
500 Kč

Vše nej, ty stará rašelino! :-*

swoulen
370 Kč

HB!

PG
370 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám