Patricie Solaříková: Dárcovská výzva pro projekt Nikdo by neměl být sám

Prosincová výzva Patricie

vybíráme od 19.12.2018
100 541 Kč
vybráno 101 % z 100 000 Kč

přispělo

110 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Přátelé, rok se s rokem sešel a já slavím narozeniny. Pojďme je společně využít k pomoci těm, kteří to potřebují. Moc děkuju. 
Slavím narozeniny v předvánočním čase a rozhodla jsem se, že místo stěžování si, že stejně dostanu narozeninové dárky ve vánočním balícím papíře, využiju tu magickou atmosféru Vánoc pro něco dobrého. 
Mám to štěstí, že mám prarodiče a že s nimi můžu trávit čas, nejen ten vánoční. Ne všichni ale mohou trávit svátky s rodinou. Díky Nadaci Krása pomoci vím, kolik babiček a dědečků žije úplně samo a nemá podporu rodiny. Nadace Krása pomoci jim pomáhá, aby mohli žít důstojný život a aby měli na koho se obrátit, když potřebují. Během celého roku, nejen o Vánocích. A to podle mě stojí za podporu. 
Pokud si stejně jako já myslíte, že nejen o Vánocích by nikdo neměl být sám, budu ráda, když se zapojíte. 

Moc děkuju a přeju krásné svátky všem. 

Patricie
Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak prosím podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a intenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Veselé Vánoce všem. 😉

Lukáš Procházka
8 361 Kč

Krásné Vánoce, ať jsme všichni šťastní nejen vždy jednou po roce. Ať nás radost provází a nedostanem se nikdo do nesnází..a pomocná ruka je na dosah, když nás budí ze snu strach.

Jana Šteinerová

❤️

Dárce
300 Kč

Diky za to, co delate! :) Rada jsem prispela!

Helena Bartosikova
4 000 Kč

Hlavně kvůli tváři kampaně:-D Ale důvod je irelevantní vlastně:-)

Dárce
1 000 Kč

Ať nikdo není sám, nejen o Vánocích 🎄😘😍. Pohodové svátky všem!

Eva Svobodová
100 Kč

❤️

Ivana Bachorová
500 Kč

Poklidne a krásné Vánoce vám všem!!!

Andrea Podubska
100 Kč

Krásné Vánoce vsem a doufám, že i malá pomoc udělá radost. Andrea

Andrea Podubska
200 Kč

Ať jsou všichni šťastní a to nejen o Vanocích🙂❤️😊

Filip Košťák
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám