Martina Sáblíková: Dárcovská výzva pro projekt Nikdo by neměl být sám

Narozeniny pro dobrou věc

vybíráme od 13.5.2021
30 372 Kč
vybráno 61 % z 50 000 Kč

přispělo

71 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Přátelé, rok se s rokem sešel a za pár dní oslavím další narozeniny. Pojďte je oslavit společně se mnou a zároveň pomoci těm, kteří to skutečně potřebují.  
Mám narozeniny v květnu, a proto jsem se rozhodla, že využiji tento LÁSKY ČAS ❤️ pro něco dobrého. Pojďte se mnou podpořit životy babiček a dědečků, kteří si to zaslouží. Jednou se do této životní fáze dostaneme všichni. Právě osamělým starouškům máme možnost darovat peníze. Čím víc nás bude, tím větší podpory se jim dostane a budou moci prožít důstojné stáří ve svých domovech. 

Nadace Krása pomoci pomáhá seniorům, aby mohli důstojně a plnohodnotně stárnout. Zajišťují moderní služby v domácím prostředí a získávají finance na důležité projekty. Jedním z projektů je také projekt „Nikdo by neměl být sám“ tak, aby měl každý možnost mít se na koho obrátit, když to zrovna potřebuje. A to stojí za podporu. 

Ke svým narozeninám mám proto jen jediné přání. Budu moc ráda, pokud přispějete jakoukoli částkou, protože si myslím, že by nikdo neměl být sám. Pojďme se společně spojit a udělat něco dobrého. 

Moc děkuji a přeji krásné jarní dny. 🍀 🌼

Vaše Martina
Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas. Pokud 5 lidí zadá trvalý příkaz na 500 Kč měsíčně, znamená to celý den péče, společnosti a opory, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.
Jeden den koordinátorky péče stojí přibližně 2500 Kč. Za tu dobu může pomoct jednomu seniorovi se vším, co za celý měsíc potřebuje, nebo navštívit a pomoct více lidem.

Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 500 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.

Název výzvy je přesný!

Alena Blažková
200 Kč

Nikdo by neměl být sám.

Iva Germeková
300 Kč

HEZKÝ DEN

Simona Peňázová
200 Kč

Ať se vám i nadále daří!

Marie Vajrychová

Mnohdy málo ke štěstí stačí a buďme pozorní.
Za JCgraphics.eu 🍀

Petra Balcarová
100 Kč

<3

Veronika C.
500 Kč

Není to moc, ale snad i to málo pomůže přeji ji všem pevné zdraví a lásky v dlouhém životě

Godyas
100 Kč

Vsechno nejlepsi k narozkam :) :*

Michal Bednář
200 Kč

Bůh Vám všem žehnej

Antonin Kocurek
100 Kč

Děkuji za možnost přispět na tak užitečnou věc. Doufám, že jednou opravdu ani jedna babička či dědeček nezůstanou sami.

Nikola Kašpárková
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám