Kamila Kurzyszová: Dárcovská výzva pro projekt Nikdo by neměl být sám

Pomáhejte s námi

vybíráme od 23.3.2021
300 Kč
vybráno 2 % z 20 000 Kč

zbývá

11 dní

přispěli

2 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Důstojné stáří je přání, které společně můžeme splnit.
Nakoupit, vyřídit složenky, obstarat pomůcku nebo si jen popovídat a pohladit.
.
.
.
Díky vašim pravidelným příspěvkům můžeme poskytovat bezplatnou podporu a péči umožňující důstojný život osamělým seniorům.

  • více než 500 000 seniorů žije osaměle
  • 25 % seniorů potřebuje pravidelnou péči
  • Pětina domácností seniorů má problém vyjít s penězi
Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak prosím podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a intenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

"Z daru dýchá láska a kdo ho přijímá, vnímá dobro."

Kamila Kurzyszová
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám