Kamila Kurzyszová: Dárcovská výzva pro projekt Nikdo by neměl být sám

Pomáhejte s námi

vybíráme od 23.3.2021
300 Kč
vybráno 2 % z 20 000 Kč

přispěli

2 lidé
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Důstojné stáří je přání, které společně můžeme splnit.
Nakoupit, vyřídit složenky, obstarat pomůcku nebo si jen popovídat a pohladit.
.
.
.
Díky vašim pravidelným příspěvkům můžeme poskytovat bezplatnou podporu a péči umožňující důstojný život osamělým seniorům.

  • více než 500 000 seniorů žije osaměle
  • 25 % seniorů potřebuje pravidelnou péči
  • Pětina domácností seniorů má problém vyjít s penězi
Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas. Pokud 5 lidí zadá trvalý příkaz na 500 Kč měsíčně, znamená to celý den péče, společnosti a opory, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.
Jeden den koordinátorky péče stojí přibližně 2500 Kč. Za tu dobu může pomoct jednomu seniorovi se vším, co za celý měsíc potřebuje, nebo navštívit a pomoct více lidem.

Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 500 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.

"Z daru dýchá láska a kdo ho přijímá, vnímá dobro."

Kamila Kurzyszová
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám