CZ / EN
Carl Tuma: Dárcovská výzva pro projekt Nikdo by neměl být sám

Carl Tůma chce pomoci seniorům

vybíráme od 2.12.2018
10 804 Kč
vybráno 108 % z 10 000 Kč

přispělo

6 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Rád bych se stal ambasadorem pro nadaci "Krása pomoci", abych mohl pomoci seniorům v období Vánočních svátcích.
Místo tradičních narozeninových dárků mi můžete popřát k narozeninám pomocí jednorázového příspěvku nadaci "Krása pomoci", která pomáhá seniorům přes svátky. Předem děkuji.
Nadace Krása pomoci
Také si to myslíte? Tak prosím podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.
Jedna hodina péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a inzenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

#krásapomoci
#pennyprotisamotě
Dearest Carl, I just want to say how proud I am that you are doing such a worthwhile thing in raising money for the elderly. Well done my lovely x x x x
Monique Heron
50 €
Good luck Carl! from Grandad and Susannah XX
Christian Koefoed-Nielsen
What a great idea, Carl - with love, Grandma & Alan xx
Mary&Alan Hayward
30 €
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám