CZ / EN
Carl Tuma: Dárcovská výzva pro projekt (Nejen) O Vánocích by neměl být nikdo sám

Carl Tůma chce pomoci seniorům

vybíráme od 2.12.2018
5 543 Kč
vybráno 55 % z 10 000 Kč

zbývá

19 dní

přispělo

5 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?
Rád bych se stal ambasadorem pro nadaci "Krása pomoci", abych mohl pomoci seniorům v období Vánočních svátcích.
Místo tradičních narozeninových dárků mi můžete popřát k narozeninám pomocí jednorázového příspěvku nadaci "Krása pomoci", která pomáhá seniorům přes svátky. Předem děkuji.
Nadace Krása pomoci
Také si to myslíte? Tak prosím podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.
Jedna hodina péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a inzenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

#krásapomoci
#pennyprotisamotě
Good luck Carl! from Grandad and Susannah XX
Christian Koefoed-Nielsen
What a great idea, Carl - with love, Grandma & Alan xx
Mary&Alan Hayward
30 €
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: (Nejen) O Vánocích by neměl být nikdo sám