EUC a.s.: Dárcovská výzva pro projekt Nikdo by neměl být sám

Společně pro seniory

vybíráme od 8.4.2021
9 500 Kč
vybráno 32 % z 30 000 Kč

zbývá

48 dní

přispělo

25 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pojďme společně umožnit řadě seniorů, aby mohli žít důstojný život doma a nemuseli do domovů důchodců!


Rozhodli jsme se, že společně podpoříme Nadaci Krása pomoci, konkrétně projekt Nikdo by neměl být sám (Doma bez obav). Vizí této nadace jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma

Finanční prostředky budou využity na zajištění domácí individuální péče a opory pro seniory, kteří to potřebují. Konkrétně nadace pro seniory obstarává pomůcky, zařizuje asistenci, pomáhá s orientací ve složitém systému sociálních služeb, propojuje seniory trpící samotou s dobrovolníky, kteří s nimi následně tráví čas.

A to stojí za to, ne?    
Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak prosím podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a intenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Senioři seniorum Eva

Eva Richterová
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám