CZ / EN
Tonya Graves: Dárcovská výzva pro projekt Nikdo by neměl být sám

Narozeniny pro druhé

vybíráme od 16.12.2019
10 000 Kč
vybráno 100 % z 10 000 Kč

přispěli

4 lidé
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Ahoj kamarádi, letos slavím kulatiny, tak to pojďme společně oslavit a pomoct dobré věci. 
Pokud mi chcete dát dárek, přispějte jakoukoli částkou chcete pod tímhle odkazem. Podpoříte tak domácí péči o seniory. www.krasapomoci.cz 
Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak prosím podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a intenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Jen čisté úmysly dláždí cestu skutečného bohatsví

Dárce
5 000 Kč

Všechno nejlepší! :)

Dárce
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám