Klub svobodných matek z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Klub svobodných matek

Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

vybíráme od 29.3.2018

Podpořte nás

Děkujeme, že nám chcete pomoci. Váš finanční dar pomůže svobodným maminkám a jejich dětem, kteří pomoc nutně potřebují. Váš dar si můžete samozřejmě odečíst i z daní.
26 378 676 Kč

přispělo

5402 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za pomoc, kterou poskytujete. Moc si toho vážím a doufám, že i tato drobná částka něčemu, lépe řečeno někomu, pomůže.

Petr Benda

Chtěl jsem pomocí hmotně, jak bylo ukázáno v pořadu Reportéři, tak aspoň takto. Snad pomohou.

Karel Štětka
200 Kč

...vse nejlepší všem maminkám, zakládám trvalý příkaz.

Veronika Uhlířová
100 Kč

Maminkam a jejich detem.

Darina Vlkova
2 000 Kč

Viděla jsem reportáž o matkách samoživitelkách v pořadu 168 hodin. Jako matka 2 dětí si neumím vůbec představit, že bych mohla vyžít s takovým málem, jako dvě maminky v reportáži. Tak symbolicky ke Dni matek začínám přispívat.

Iva Buchtelová
350 Kč

Děkuji za tuto skupinu až doplatím splátky co mam budu posilat více 😘😘😘

Pavla Jurásková
200 Kč