Kateřina Čalounová: Dárcovská výzva pro projekt Klub svobodných matek

Narozeninová sbírka Verči, Majdy a Káči pro Klub svobodných matek

vybíráme od 3.4.2021
18 560 Kč
vybráno 93 % z 20 000 Kč

přispělo

41 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
 Nechcem dárky, chceme party, tu ale mít nemůžem, matkám proto pomůžem.
Nepříjemná covidová situace zasáhla nějakým způsobem všechny z nás, nicméně pořád si myslíme, že některé o dost víc. Proto bychom chtěly pomoci matkám samoživitelkám a naše narozeninové dary směřovat jim. Pokud tedy váháte, co nám dát k narozeninám nebo jen chcete přispět na dobrou věc, připojte se k naší sbírce a podpořte Klub svobodných matek. Budeme vám všechny vděčné.
Klub svobodných matek z.s.
Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.
Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Píšu si vás do deníčku

Falťas

majdy majdám! (a matkám) <3

majda m

<3

Tereza Čechová

lol, pozvání teda za pět dvanáct, ale rýmy against violence - except when rýmy was pro matky živitelky - velmi cenim <3
london zdraví

Jiří Grosman

Všechno nejlepší <3

Lucie Bílková
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Klub svobodných matek z.s., projekt: Klub svobodných matek