CBRE Cares: Dárcovská výzva pro projekt Klub svobodných matek

CBRE Czech Republic chce podpořit Klub svobodných matek

vybíráme od 22.4.2024
25 300 Kč
vybráno 25 % z 100 000 Kč

přispělo

41 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Pro zaměstnance CBRE jsme zřídili tuto výzvu, prostřednictvím které podpoříme Klub svobodných matek, který poskytuje rodinám samoživitelů z celé ČR finanční, materiální, odbornou právní a komplexní informační pomoc.

Přijměte naši výzvu a zapojte se!
Klub svobodných matekpomáhá samoživitelům, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Poskytuje finanční i materiální pomoc, právní asistenci při získávání výživného, on-line poradnu pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoc.

Děkujeme za vaši pomoc, CBRE Czech Republic. 
Klub svobodných matek z.s.
Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.
Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Klub svobodných matek z.s., projekt: Klub svobodných matek