Florbal Rosice: Dárcovská výzva pro projekt Klub svobodných matek

MAMATON - Pojďme společně pomoci matkám samoživitelkám!

vybíráme od 15.2.2021
11 400 Kč
vybráno 228 % z 5 000 Kč

přispělo

43 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
V rámci projektu Rosicehrave.cz jsme se rozhodli měsíc březen věnovat ženám. Přemýšleli však nad tím, jakým způsobem můžeme všechny ženy, dívky a matky oslavit i nad rámec našich každotýdenních aktivit. Nakonec nás napadlo oslovit Klub svobodných matek, z. s. a uspořádat pro ně ve spolupráci SVČ Rosice s Florbal Rosice, z. s.  benefiční virtuální běh na jejich podporu.

Termín: 1. 3. – 31. 3. 2021
Registrace: 15. 2. – 31. 3. 2021

Tratě:
3 km - Venušin běh
5km - Běh pro mámu
8,3 km - Mezinárodní den žen
12 km - Afroditin běh
21 km  - Ženská síla
42 km - Supergirl

Jak se zapojit?

Darováním částky na webu darujme.cz v hodnotě nejméně 100 Kč získáte registraci na virtuální běh. Trať běhu si vyberte jakoukoliv, která vám nejvíce vyhovuje, z výše vypsaných. Svůj běh zaznamenejte pomocí aplikace v chytrém telefonu nebo na hodinkách. Pro změření své trasy můžete využít sportovní hodinky nebo jakoukoliv běžně dostupnou mobilní aplikaci (Sports Tracker, Strava a jiné, které měří požadované hodnoty - čas a uběhnutou vzdálenost). Poté stačí udělat printscreen a výsledek nám zaslat na e-mail beh@svcrosice.cz kdykoliv od 1. do 31. 3.

Klub svobodných matek z.s.
Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.
Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Klub svobodných matek z.s., projekt: Klub svobodných matek