Klub svobodných matek z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Klub svobodných matek

Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

vybíráme od 29.3.2018

Podpořte nás

Děkujeme, že nám chcete pomoci. Váš finanční dar pomůže svobodným maminkám a jejich dětem, kteří pomoc nutně potřebují. Váš dar si můžete samozřejmě odečíst i z daní.
26 680 152 Kč

přispělo

5417 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Chci pomoci

Ilona Kavková

Dobrý den, na základě reportáže v pořadu 168 hodin jsem se rozhodla pomoci maminkám samoživitelkám v nouzi. Ráda bych, aby část z mého příspěvku šla mamince Markétě Šubrtové na školní obědy pro jejího syna. Pokud už teda není někdo, kdo ji nabídl stejnou pomoc. :-) děkuji a přeji co nejvíce dárců a co nejméně maminek v nouzi.

Pavlína Švecová

Dobrý den, zakládám trvalý příkaz a mrzí mě, že jsem to neudělala dřív.

Anita Krausová
500 Kč

.

Martin Kunc
100 Kč

Po reportáži v 168 hodin jsem se rozhodl, že přispěji taky všem maminkám co "bojují" nemít v dnešní době pro syna ve věku kdy roste a rozvíjí se ani na pořádný oběd s masem je velice smutné.

Jiří Lipka
1 000 Kč

držím vám palce, děláte dobrou věc

katarína vítková
1 000 Kč

Dobrý den, ráda přispěji potřebným svobodným matkám a jejich dětem - taky jsem na tom nebyla nejlíp, což už je dávno. Nyní je čas pomoci tam, kde je to třeba. Zuzana

Zuzana Bartušková
1 000 Kč

sice jen 100 ale snad pomuze

veronika pakandlova
100 Kč

Přeji všem maminkám a jejím dětem lepší život. Snad alespoň malý příspěvek pomůže.

Petr Černý

Díky 168 hodinám za medializaci tématu. Až při reportážích, jako byla tato, se člověk zastydí, jaké malichernosti řeší v porovnání s těmito hrdinkami. Smekám a přispívám.

Jan Malík
300 Kč