Klub svobodných matek z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Klub svobodných matek

Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

vybíráme od 29.3.2018

Podpořte nás

Děkujeme, že nám chcete pomoci. Váš finanční dar pomůže svobodným maminkám a jejich dětem, kteří pomoc nutně potřebují. Váš dar si můžete samozřejmě odečíst i z daní.
26 680 152 Kč

přispělo

5417 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Malá pomoc potřebným

Kytina
200 Kč

Zdravím a přeji vše nejlepší maminkám i jejich dětem

Ivo Libal
5 000 Kč

Snad alespoň malá částka někomu pomůže

Nikola Süsserová

Dobrý den,
viděla jsem včera v TV v pořadu 168 hodin reportáž o vašem sdružení a o podmínkách jednotlivých klientek a jejich dětí a ráda bych vám alespoň trochu přispěla a pomohla tak zlepšit vaši situaci.

Kristýna Lašová

Vím o čem to je, sama jsem zůstala se dvěma dětmi jako vdova, měla jsem alespoň finanční jistotu dávek, ale pořád jenom jeden rodič. Dnes už jako důchodkyně můžu porovnávat, nezdá se, že by situace pro ně byla lepší, naopak.Stát moc nezajímá jak pomoci při výchově budoucích generací v dnešní době a v jejich nezáviděhodné situaci přispívají většinou ti,kteří nevlastní velká konta. Přeji maminkám hodně síly. Helena

Helena Čeňková
200 Kč

Dobrý den, po shlédnutí pořadu 168 hod na ČT 1 jsem se rozhodla vám zaslat dar. Snad to něčemu málo pomůže.

Zdraví Helena Štěpánová

Helena Štěpánová
2 000 Kč

Připadá mi šílený a neuvěřitelný, že se někteří chlapi nestarají o svoje děti. Já sice děti nemám, ale nedokážu si představit, že bych je nechal živořit tak aby měli existenční problémy. I kdybych měl s jejich matkou sebevětší spory, o synka nebo dcerku by bylo vždy postaráno. Samozřejmě je otázka do jaké míry mohou ty ženy za to, že splodily potomka s idiotem. Přece průměrně inteligentní člověk pozná během pár měsíců vztahu s partnerem co je zač, dřív než se rozhodne mít s ním děti. Mít děti s hlupákem považuji za krajně nezodpovědné. Každopádně je dobře, že takovýto projekt vznikl. Občas nějakou tu stovku pošlu. Ne že bych byl v balíku, ale stovku nebo dvě jednou za čas postrádat můžu. Kdyby to udělal aspoň každej dvacátej člověk, kterej může, možná by to vyřešilo problémy spousty lidí.
Přeju hodně úspěchů

Filip Janschitz
500 Kč

Je mi líto, že stát vůbec dovolil, aby se maminky do těchto situací mohli dostat. Děkuji pořadu 168 hodin za reportáž.

Lukáš Dibďák
200 Kč

Snad i to málo bude pro maminku co nemůže vyjít pomoc.

Věra Nováková
200 Kč

Vaší práce si velmi vážím, díky.

Dárce
500 Kč