Klub svobodných matek z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Klub svobodných matek

Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

vybíráme od 29.3.2018

Podpořte nás

Děkujeme, že nám chcete pomoci. Váš finanční dar pomůže svobodným maminkám a jejich dětem, kteří pomoc nutně potřebují. Váš dar si můžete samozřejmě odečíst i z daní.
26 680 152 Kč

přispělo

5417 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Všem lidem v nouzi držím palce, snad tento příspěvek pomůže někomu překonat toto náročné období!

Jan Kubát
2 000 Kč

Hodně síly! Jsme s vámi.

Kateřina Tomíčková
500 Kč

Držím všem maminkám palce!

Dárce
222 Kč

Dobrý den,

jen malý tip. Věřím, že by Vás podpořilo více lidí, ale bylo dost složité najít odkaz, kde jsem mohl poslat peníze. Klidně si ho hoďte na hlavní stránku.

Mějte fajn den!

Dárce
100 Kč

Přeji hodně sil!

Tomáš Oplatek
500 Kč

Rado se stalo.

Michal Hekrdla
2 000 Kč

Doufám, že můj malý příspěvek udělá někomu radost. :)

Dárce
100 Kč

Drzte se!

Jiří Pavlíček
222 Kč

Dobry den,
dekuji za Vasi praci na tomto uzasnem projektu, dlouhodobe Vas sleduji na facebooku a snazila jsem se pomahat nekterym maminkam na primo. Momentalne ziji v Kanade a posilat penize naprimo je pro me hodne slozite. Prosim rozdelte tyto penize maminkam, ktere je potrebuji. Rada budu pomahat i v budoucnosti. Prosim, pokud byste mi dokazali poslat potvrzeni o prispevku v anglictine, abych si ho mohla odecist z dani, byla bych Vam moc vdecna. Staci mi to na email, at jeste neutracite za postovne - email whistlersewing@gmail.com. Preji mnoho uspechu. Barbora Vanickova

Barbora Vanickova
20 000 Kč

Pro holky a kluky na jídlo, oblečení nebo zábavu nebo pro mámu na energie nebo bydlení. Jsme rádi, že jsme vám mohli trochu pomoci. Jana a Jarda.

Jaroslav Zeman
4 000 Kč