Klub svobodných matek z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Klub svobodných matek

Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

vybíráme od 29.3.2018

Podpořte nás

Děkujeme, že nám chcete pomoci. Váš finanční dar pomůže svobodným maminkám a jejich dětem, kteří pomoc nutně potřebují. Váš dar si můžete samozřejmě odečíst i z daní.
26 378 676 Kč

přispělo

5402 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držím palce všem v této nelehké době.

Eva Fritschová
1 000 Kč

neni potreba vzkazu, myslim, ze mamy vedi...

Marta pleskotova
2 000 Kč

Dar pro ty kdo ho potřebují.

Daniela Böhmová
5 000 Kč

Držte se!

Eva Smolová

:-)

Dárce

S láskou a úctou ke všem maminkám, které to každý den zvládají, MT

Dárce

Matky matkám.

Klára Vavříková
1 000 Kč

přežijte to

ofer
500 Kč

Díky, za to co děláte.

Dárce
500 Kč

Odměny za jarní vlnu covidu neměly být pro všechny zdravotníky, ale rozhodně měly být podpořeny všechny matky samoživitelky v nouzi.

Lenka
7 000 Kč