CZ / EN

Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika


Lidé s postižením Zdraví

Tým odvahy

Tým odvahy získává finance pro vážně nemocné děti z ČR, aby se mohly zdarma zúčastnit programů zážitkové terapie, které jim pomáhají v boji s jejich nemocí, v navazování kontaktů se svými vrstevníky, v budování sebevědomí a získávání odvahy. Vzhledem k pandemii programy probíhají online a děti se připojují buď z nemocnice nebo z domova. Jakmile to situace dovolí, obnovíme pobyty ve speciálním táboře v Maďarsku - v Bátor Táboře (Bátor znamená maďarsky odvaha) a plánujeme tábory i v Česku. V roce 2020 jsme zrealizovali několik online programů a dva týdenní virtuální tábory pro děti s rakovinou, cystickou fibrózou, diabetem a svalovou dystrofií. Letos plánujeme do konce srpna 6 virtuálních táborů. Podpořte naše odvážné sportovce a darujte libovolnou částku Nadaci Bátor Tábor!

vybíráme od 9.3.2015

Naši odvážní běžci již získali

522 789 Kč

přispělo

585 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Posláním Nadace Bátor Tábor je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Setkáváme se s nimi v nemocnicích, pomáháme jim vrátit se do života prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruce při návratu do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí.
Všechny naše programy jsou zdarma a jsou vytvořeny tak, aby rozvíjely dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu v životě.

Bátor Tábor funguje ve čtyřech zemích a je jediným táborem svého druhu ve Střední Evropě. Je taky součástí mezinárodní organizace Serious Fun Children’s Network – světového sdružení táborů pro děti s vážnou nemocí, které v roce 1988 založil herec Paul Newman.

Běžci Týmu Odvahy v minulých letech:

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

👍

Petr Šmíd
6 500 Kč

Běžím pro vážně nemocné děti. Běžím, aby i oni zažili chvíli štěstí a mohli na chvíli zapomenout. Dětský smích za to stojí.

Nikola Kochaníčková
250 Kč

To dáme! :)

A M
1 000 Kč

Jste úžasní!

Štěpán Strádal
300 Kč

Neztratit víru, že to špatné nebude mít poslední slovo!
Skvělý projekt BA! <3

Kateřina Hulková
300 Kč

Skvělý nápad! Ať se dobře běží.

Jana N.
999 Kč

:)

Eva Drenská
250 Kč

Děti jsou největší poklad v životě, ať už ty naše nebo cizí a zaslouží si to nejlepší. Pavli, přeju Ti do běhu hodně sil, pevnou vůli a dobrou náladu, ale to všechno ty máš... , tak hurááááááááááá do toho.

Lenka Picková
500 Kč

Držím palce!!! :)

Jitka Vaňousková
300 Kč

GO, Škoda, GO! :-)

Michal Čulík
300 Kč