Lubomír Hulín: Dárcovská výzva pro projekt Tým odvahy

Běh z Beskyd na Pálavu pro vážně nemocné děti

vybíráme od 16.8.2020
55 850 Kč
vybráno 56 % z 100 000 Kč

přispělo

69 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Rozhodli jsme zúročit sílu týmové spolupráce a za pomoci Vás všech splnit sen vážně nemocným dětem.
Jsme parta nadšenců co v září běží 320 km dlouhý štafetový závod z Beskyd na Pálavu. Není to ovšem ta pravá výzva, pokud to není pro dobrou věc.

Díky této výzvě můžete pomoci realizovat svět zázraků pro vážně nemocné děti.
Protože - "Pokud chceš jít rychle, jdi sám. Pokud chceš dojít daleko, jdi s někým." :)
Jako běžci Týmu odvahy běžíme pro Nadaci Bátor Tábor. Bátor tábor je středoevropské zážitkové centrum pro zvláštně nemocné děti, kde můžou alespoň na několik dnů zažít pocity jako zdravé děti.
 
Díky všem, co se rozhodnout podpořit tento svět zázraků, kterého se každý rok účastní více než 1000 dětí trpících rakovinou, diabetem, hermofílií, chronickým zánětem kloubů, nebo jinou vážnou nemocí, je možné tento speciální tábor realizovat.
 
I díky Vašemu příspěvku mají děti tento tábor úplně zdarma. Můžeme tak dokázat splnit dětem jejich sen za normálním životem.
 
Jsme velmi vděční Vám všem, kteří se rozhodnete tento unikátní projekt za dobrou věc podpořit. My vám za to slíbíme, že na trati nechám maximum a jako bonus poběžíme za krásnější Česko. V mezičase budeme sbírat odpadky, které někdo odhodil v přírodě. Tam přece nepatří! :)
 
Moc všem děkujeme za podporu. Věřím, že společně dokážeme pomoci!

(více o Týmu odvahy: https://www.darujme.cz/projekt/1165?fbclid=IwAR1dRIAjKcQ01M8mX1A4nhyCjvhyEp85H49AgXZ7EO_Wg7zoub9PtBE1_OA)
(více o Nadaci Bátor Tábor: https://www.batortabor.cz/)
Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika
Tým Odvahy pomáhá sportem již od roku 2014. Odvážné běžecké výzvy našich podporovatelů spojujeme s pomocí dětem s vážným onemocněním. Plánujete letos se postavit sportovní výzvě čelem a chcete pozvat své přátelé, aby Vás v ní podpořili a zároveň přispěli na dobrou věc? A nebo rádi podpoříte naše odvážné sportovce a darujete libovolnou částku Nadaci Spolu s odvahou (součástí Bátor Tábor rodiny)!
Posláním Nadace Spolu s odvahou (součástí Bátor Tábor rodiny) je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Setkáváme se s nimi v nemocnicích, pomáháme jim vrátit se do života prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruce při návratu do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí.
Všechny naše programy jsou zdarma a jsou vytvořeny tak, aby rozvíjely dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu v životě.

Nadace Spolu s odvahou (v Maďarsku a Polsku: Nadace Bátor Tábor nebo-li Tábor odvahy) funguje ve čtyřech zemích a je jediným táborem svého druhu ve Střední Evropě. Je taky součástí mezinárodní organizace Serious Fun Children’s Network – světového sdružení táborů pro děti s vážnou nemocí, které v roce 1988 založil herec Paul Newman.

Běžci Týmu Odvahy v minulých letech:Před Vámi všemi klobouk dolu.
Super

Helena Smetanova
300 Kč

Snad se částka stihne vybrat😉😉😉super nápad...

Ladislava Michalcova
1 000 Kč

Pro dobrou vec! Hodne zdaru!

Lucie Škrobáková
300 Kč

Odkroj od sebe a daruj druhým ❤️🏃🏽‍♀️

Simona Klammertova
2 500 Kč

Snad ta troška pomůže ♥️.
za @nas_svet , Tadeáš

Náš svět
500 Kč

Přeji hodně sil, jak při běhu, tak dětem v životě.

Martin Gašperik
500 Kč

Ať to klapne!

David Rosenberg
300 Kč

Hlavňové přeje hodně sil....:)

Hlavnove Míša,Vojta,Kryštof,Roman
800 Kč

Fandím 😉

Kateřina Búliková
500 Kč

protoze v jednote je sila! a kazdy usmev na detske tvari je vic nez balik penez;) Never give up!

tereza svitakova
1 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika, projekt: Tým odvahy