Jitka Kneblová: Dárcovská výzva pro projekt Tým odvahy

Přes hory doly 2020

vybíráme od 18.6.2020
23 350 Kč
vybráno 234 % z 10 000 Kč

přispělo

38 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Poběžíme přes hory doly 

hřebenem Malé Fatry


Jsme Jíťa a Káča, holky z Valašska, které milují hory a přírodu. Už dlouho přemýšlíme nad tím, že bychom našemu horskému koníčku dodaly hlubší smysl ♥ A tak jsme se rozhodly, že v termínu 17. - 19. 7. 2020 přeběhneme hřeben Malé Fatry, abychom podpořily nadaci Bátor Tábor a jejich zážitkovou terapii pro onkologicky nemocné děti.

Nemůžeme pomoct každému, ale každý může pomoct někomu ♥
 Tým odvahy běží a získává finance pro vážně nemocné děti z ČR, aby se mohly zdarma zúčastnit zážitkové terapie ve speciálním táboře v Maďarsku - v Bátor Táboře (Bátor znamená maďarsky odvaha). A letos poprvé také v rodinném táboře v Česku.

Budeme moc rády, když náš při našem běhu podpoříte a společně uděláme radost těm, kteří v životě nemají takové štěstí jako my. 
A pokud máte chuť, budeme i rády, když poběžíte s námi :-) V pátek 17. 7. 2020 vyrazíme z Fačkova přes celý hřeben Malé Fatry.

  • Výchozí bod: Fačkov
  • Cílový bod: Terchová 
  • Vzdálenost: 81 km
Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika
Tým Odvahy pomáhá sportem již od roku 2014. Odvážné běžecké výzvy našich podporovatelů spojujeme s pomocí dětem s vážným onemocněním. Plánujete letos se postavit sportovní výzvě čelem a chcete pozvat své přátelé, aby Vás v ní podpořili a zároveň přispěli na dobrou věc? A nebo rádi podpoříte naše odvážné sportovce a darujete libovolnou částku Nadaci Spolu s odvahou (součástí Bátor Tábor rodiny)!
Posláním Nadace Spolu s odvahou (součástí Bátor Tábor rodiny) je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Setkáváme se s nimi v nemocnicích, pomáháme jim vrátit se do života prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruce při návratu do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí.
Všechny naše programy jsou zdarma a jsou vytvořeny tak, aby rozvíjely dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu v životě.

Nadace Spolu s odvahou (v Maďarsku a Polsku: Nadace Bátor Tábor nebo-li Tábor odvahy) funguje ve čtyřech zemích a je jediným táborem svého druhu ve Střední Evropě. Je taky součástí mezinárodní organizace Serious Fun Children’s Network – světového sdružení táborů pro děti s vážnou nemocí, které v roce 1988 založil herec Paul Newman.

Běžci Týmu Odvahy v minulých letech:❤️

Pavlína Valigurová

Ať vám to běží ;-) díky za to co děláte

Markéta Balšánková

Ségra, to máš za mě a za Míšu...
Klobouk dolů před tebou 😘

Jakub Knebl
500 Kč

Moc vám fandím holky, jste skvělé a děláte skvělou věc 💓😘👍

Martina Vlčková
200 Kč

Na dobrou věc je třeba přispět vždy :))

Radovan Majer
200 Kč

Bezva nápad Jituško, ať se Vám běh vydaří.

Blanka Holcová

Jitko & Katko - máte srdce na pravém místě :-)

Katarína Koščíková
50 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika, projekt: Tým odvahy