Pavla Kostrbová: Dárcovská výzva pro projekt Tým odvahy

ŠKODA nepomoct

vybíráme od 17.8.2020
23 400 Kč
vybráno 117 % z 20 000 Kč

přispělo

22 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Běh městem Mladá Boleslav 6.9.2020Již podruhé startujeme na Běhu městem Mladá Boleslav v barvách Nadace Bátor Tábor, abychom pomohli onkologicky nemocným dětem. Určili jsme si za cíl vysbírat 20.000 Kč. Prosíme, pomozte nám i Vy. Adoptujte naše uběhnuté kilometry!

Trať pro odvážlivce 21 km:
Antonín Válek

Trať 10km:
Luboš Vitvera

Štafeta 2x5km:
Matěj Ondrák
Aneta Klusoňová
Veronika Juranková
Vojtěch Lhota
Martina Vitverová
Pavla Kostrbová 

Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika
Tým odvahy běží a získává finance pro vážně nemocné děti z ČR, aby se mohly zdarma zúčastnit programů zážitkové terapie - v nemocnicích, ve speciálním táboře v Maďarsku - v Bátor Táboře (Bátor znamená maďarsky odvaha) a letos jsme plánovali první rodinný tábor v Česku. COVID-19 bohužel změnil naše plány a my jsme přesunuli část našich programů do online prostředí. V srpnu a v prosinci jsme zrealizovali 5-denní virtuální tábor pro děti s rakovinou, cystickou fibrózou a svalovou dystrofií. Podpořte naše odvážné běžce a darujte libovolnou částku Nadaci Bátor Tábor!
Posláním Nadace Bátor Tábor je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Setkáváme se s nimi v nemocnicích, pomáháme jim vrátit se do života prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruce při návratu do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí.
Všechny naše programy jsou zdarma a jsou vytvořeny tak, aby rozvíjely dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu v životě.


Bátor Tábor funguje ve čtyřech zemích a je jediným táborem svého druhu ve Střední Evropě. Je taky součástí mezinárodní organizace Serious Fun Children’s Network – světového sdružení táborů pro děti s vážnou nemocí, které v roce 1988 založil herec Paul Newman.

Běžci Týmu Odvahy v minulých letech:


Again !!!!

You are going to make great job; for one those kids deserve assistancy and second you are going to make a good job for your health !!!!!

Good luck on your run....

Uwe Wildt

Uwe Wildt
4 000 Kč

Držím pěsti Týmu odvahy.. Jste Borci s velkým B :)

Monika Jouklová
1 000 Kč

Na běhání jsem "levá", každý mě "doběhne", tak běžím pro dobrou věc alespoň "virtuálně". BŠ

Blanka Šalandová
1 000 Kč

Do toho!

Hanka Provazníková
1 000 Kč

Přeji rychlý krok, ať jste brzy v cíli

Romana Marčišinová
1 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika, projekt: Tým odvahy