Vendula Peterková: Dárcovská výzva pro projekt Tým odvahy

Běžíme pro odvahu

vybíráme od 20.6.2021
602 Kč
vybráno 12 % z 5 000 Kč

přispěli

4 lidé
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Moje osobní běžecká výzva v rámci běhu Běžíme pro odvahu, jehož výtěžek poputuje na podporu nadace Bátor Tábor.
O Běžíme pro odvahu: Charitativní běh Běžíme pro odvahu podpoří zážitkovou terapii nadace Bátor Tábor a pomůže tak dodat odvahu a úsměv do života dětí s vážným onemocněním. Každý kilometr pomůže! Posláním Bátor Tábora (v maďarštine znamená odvaha) je zlepšovat životy dětem a jejich rodinám žijícím s rakovinou nebo jinou vážnou nemocí. Činí tak pomocí unikátní, mezinárodně prověřené zážitkové terapie a přináší zážitky, které mění život dětí a dodávají jim energii a odvahu, potřebnou pro uzdravení a následný návrat do běžného života.
Více na:
https://www.myteporazime.cz/zavody/bezime-pro-odvahu/
Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika
Tým Odvahy pomáhá sportem již od roku 2014. Odvážné běžecké výzvy našich podporovatelů spojujeme s pomocí dětem s vážným onemocněním. Plánujete letos se postavit sportovní výzvě čelem a chcete pozvat své přátelé, aby Vás v ní podpořili a zároveň přispěli na dobrou věc? A nebo rádi podpoříte naše odvážné sportovce a darujete libovolnou částku Nadaci Spolu s odvahou (součástí Bátor Tábor rodiny)!
Posláním Nadace Spolu s odvahou (součástí Bátor Tábor rodiny) je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Setkáváme se s nimi v nemocnicích, pomáháme jim vrátit se do života prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruce při návratu do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí.
Všechny naše programy jsou zdarma a jsou vytvořeny tak, aby rozvíjely dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu v životě.

Nadace Spolu s odvahou (v Maďarsku a Polsku: Nadace Bátor Tábor nebo-li Tábor odvahy) funguje ve čtyřech zemích a je jediným táborem svého druhu ve Střední Evropě. Je taky součástí mezinárodní organizace Serious Fun Children’s Network – světového sdružení táborů pro děti s vážnou nemocí, které v roce 1988 založil herec Paul Newman.

Běžci Týmu Odvahy v minulých letech:přeji jen a jen krásné zážitky

Martina Ljubojević
300 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika, projekt: Tým odvahy