CZ / EN
Kateřina Tichá: Dárcovská výzva pro projekt Tým odvahy

Z Prahy na jih, protože můžu

vybíráme od 21.6.2020
14 500 Kč
vybráno 132 % z 11 000 Kč

přispělo

36 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Říká se, že chůze je nejpřirozenější pohyb. A tak dělám něco, co je mi přirozené pro ty, kteří nemají takové štěstí a nemohou prožívat život naplno tak jako já.
Chodím a běhám, protože můžu. Můj cíl je projít celou Českou republiku ze severu na jih, jelikož mám už severní cestu splněnou čeká mne cesta jižní, a to 315 km za 11 dní.  To, že má moje cesta i vyšší smysl  - pomoc druhým, mi dodává sílu to nevzdat, a tak budu moc ráda, když mne podpoříte adoptováním mých poctivě našlapaných kilometrů. :) Vyrážím 28.06.2020, celou cestu sledujte na IG -> https://www.instagram.com/kacenkaticha/?igshid=v0h5ur36e97i
Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika
Tým odvahy běží a získává finance pro vážně nemocné děti z ČR, aby se mohly zdarma zúčastnit programů zážitkové terapie - v nemocnicích, ve speciálním táboře v Maďarsku - v Bátor Táboře (Bátor znamená maďarsky odvaha) a letos jsme plánovali první rodinný tábor v Česku. COVID-19 bohužel změnil naše plány a my jsme přesunuli část našich programů do online prostředí. V srpnu a v prosinci jsme zrealizovali 5-denní virtuální tábor pro děti s rakovinou, cystickou fibrózou a svalovou dystrofií. Podpořte naše odvážné běžce a darujte libovolnou částku Nadaci Bátor Tábor!
Posláním Nadace Bátor Tábor je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Setkáváme se s nimi v nemocnicích, pomáháme jim vrátit se do života prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruce při návratu do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí.
Všechny naše programy jsou zdarma a jsou vytvořeny tak, aby rozvíjely dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu v životě.


Bátor Tábor funguje ve čtyřech zemích a je jediným táborem svého druhu ve Střední Evropě. Je taky součástí mezinárodní organizace Serious Fun Children’s Network – světového sdružení táborů pro děti s vážnou nemocí, které v roce 1988 založil herec Paul Newman.

Běžci Týmu Odvahy v minulých letech:


❤️👍🏼❤️

Aneta Marvanová
300 Kč

Kačí, DÍKY za lidi jako jsi ty !!!! Je krásné, co pro pomoc druhým děláš...Přeji Ti jen to nejkrásnější do dalších dnů. 🙏🏻🍀

Denisa Neubergová

Drž sa a nikdy to nevzdávaj;)

Lenka Vacvalova
1 000 Kč

Protože můžu :))

Kristýna Mikšovská
200 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika, projekt: Tým odvahy