CZ / EN

Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika


Lidé s postižením Zdraví

Tým odvahy

Tým odvahy běží a získává finance pro vážně nemocné děti z ČR, aby se mohly zdarma zúčastnit programů zážitkové terapie - v nemocnicích, ve speciálním táboře v Maďarsku - v Bátor Táboře (Bátor znamená maďarsky odvaha) a letos jsme plánovali první rodinný tábor v Česku. COVID-19 bohužel změnil naše plány a my jsme přesunuli část našich programů do online prostředí. V srpnu a v prosinci jsme zrealizovali 5-denní virtuální tábor pro děti s rakovinou, cystickou fibrózou a svalovou dystrofií. Podpořte naše odvážné běžce a darujte libovolnou částku Nadaci Bátor Tábor!

Naši odvážní běžci již získali

494 437 Kč

přispělo

559 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Posláním Nadace Bátor Tábor je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Setkáváme se s nimi v nemocnicích, pomáháme jim vrátit se do života prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruce při návratu do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí.
Všechny naše programy jsou zdarma a jsou vytvořeny tak, aby rozvíjely dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu v životě.


Bátor Tábor funguje ve čtyřech zemích a je jediným táborem svého druhu ve Střední Evropě. Je taky součástí mezinárodní organizace Serious Fun Children’s Network – světového sdružení táborů pro děti s vážnou nemocí, které v roce 1988 založil herec Paul Newman.

Běžci Týmu Odvahy v minulých letech:


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Bátor!

Vojtěch Uhlíř
200 Kč

Good Luck

Fadi Al Faqih
10 000 Kč

Běžíme!!!

Martin Cvetler
1 000 Kč

Jdeme příkladem, kdo se přidá?

Lukáš Honza
5 000 Kč

Super projekt

Trikator
2 000 Kč

To dáte!

Číča v kleci e-shop
1 000 Kč

Fandíme 😊

Pavel Ledvina
1 000 Kč

Ráda se připojuji, když ne během, tak alespoň malým příspěvkem.

Helena Vorlíčková
1 000 Kč

Někdo začít musí..:-) Děkuji dopředu Vám všem, kdo se rozhodnete s námi pomoci dětem z Bátor Tábor.

Roman Novotny
5 000 Kč