CZ / EN

Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika


Zdraví Lidé s postižením

Tým odvahy

Tým odvahy získává finance pro vážně nemocné děti z ČR, aby se mohly zdarma zúčastnit programů zážitkové terapie, které jim pomáhají v boji s jejich nemocí, v navazování kontaktů se svými vrstevníky, v budování sebevědomí a získávání odvahy. Vzhledem k pandemii probíhaly programy v letech 2020 a 2021 online a děti se připojovaly buď z nemocnice nebo z domova. Zrealizovali jsme několik online programů a 8 týdenní virtuálních táborů pro děti s rakovinou, cystickou fibrózou, diabetem a svalovou dystrofií. Koncem dubna 2022 se nám povedlo uskutečnit první rodinný tábor pro onkologicky nemocné děti v Podještědském sportovním areálu. V létě plánujeme virtuální tábory pro děti, které se kvůli nemoci nemůžou zúčastnit tradičních táborů a příští rok bychom chtěli obnovit pobyty českých dětí ve speciálním táboře v Maďarsku - v Bátor Táboře (Bátor znamená maďarsky odvaha). Podpořte naše odvážné sportovce a darujte libovolnou částku Nadaci Bátor Tábor!

vybíráme od 9.3.2015

Naši odvážní běžci již získali

541 424 Kč

přispělo

605 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Posláním Nadace Bátor Tábor je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Setkáváme se s nimi v nemocnicích, pomáháme jim vrátit se do života prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruce při návratu do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí.
Všechny naše programy jsou zdarma a jsou vytvořeny tak, aby rozvíjely dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu v životě.

Bátor Tábor funguje ve čtyřech zemích a je jediným táborem svého druhu ve Střední Evropě. Je taky součástí mezinárodní organizace Serious Fun Children’s Network – světového sdružení táborů pro děti s vážnou nemocí, které v roce 1988 založil herec Paul Newman.

Běžci Týmu Odvahy v minulých letech:Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držím palce! :)

Dárce
500 Kč

Malým bojovníkům hodně sil a víru ve vítězství nad "tou potvorou", běžcům mnoho zdaru!!!

Blanka Šalandová
1 000 Kč

Pavli, vím, že běh není Tvůj nejlepší kamarád :-) O to víc si cením, že jsi do toho šla :-*

Katarína Koščíková
300 Kč

Když se běží pro dobrou věc, tak to běží samo!

Honza Bažant
500 Kč

drzim palce ;)

Zuzana P.
333 Kč

Ať Vám to 8.9. na Štěpánce dobře běží. :)

Monika Jouklová
1 000 Kč

Vuhuuu!! Také přijdu fandit! :)

Patricie Stephanová
200 Kč

Super, Davi!!!

Šárka Buchtíková
500 Kč

Držím palce! Běžíš i za nás, kteří mají problém vyjít schody :)

David Čechman
2 000 Kč

To dáš!

Kateřina Juráková
500 Kč