O Darujme.cz

Jsme největší platformou pro online darování v České republice.

Organizacím, institucím, ale také církvím, školám, městům, obcím a krajům poskytujeme bezpečný nástroj k tomu, aby byly vidět a slyšet, mohly jednoduše požádat o dar a udržovat vztah se svými dárci. 

V roce 2023 přes Darujme.cz na dobročinné účely putovalo 431 milionů Kč. V roce 2022 to bylo celkem 765 milionů KčVíce statistik najdete zde.

Připojte se k více než 1300 spokojeným organizacímDarujme.cz pomáhá už 12 let a stojí za ním Nadace Via, která v České republice už od roku 1997 rozvíjí filantropii a komunitní život.

Přes Darujme.cz lidé darovali již více než 2,3 miliardy korun mezi neziskové organizace, které si na Darujme.cz otevřely sbírku.

Zaregistrujte se a pojďte s námi rozvíjet filantropii!

Jak Darujme.cz funguje?

Kampaně na Darujme.cz nejsou časově omezené. Po jednoduché registraci můžete začít zakládat dlouhodobé udržitelné projekty, stejně jako urgentní výzvy. 

Poskytujeme vám kompletní informace o dárcích. Můžete tak s nimi navázat a udržovat dlouhodobý vztah, který je základem úspěšně fungující organizace. Dary posíláme jednou týdně, nemusíte tedy čekat, až kampaň skončí, ale hned finance použít tam, kde jsou potřeba. 

Zajímá vás, jak vytvořit úspěšnou kampaň? Rádi vám poradíme na našich workshopech, webinářích nebo individuálních konzultacích.

Máte dotazy k fungování Darujme.cz? Napište nám na podpora@darujme.cz nebo zavolejte na tel. +420 736 142 491.

Jak je Darujme.cz financované?

Darujme.cz je nezávislým nekomerčním projektem provozovaným Nadací Via. K zajištění běžného provozu služby jsou účtovány neziskovým organizacím poplatky dle aktuálního sazebníku.

Tyto poplatky nám umožňují nezávislost, škálovatelnost a efektivitu. Slouží na pokrytí nezbytných nákladů, na provoz portálu, zpracování plateb darů a běžnou podporu všech cílových skupin. Poplatky již zahrnují všechny bankovní, karetní a další podobné poplatky.

Aktuální sazebník Darujme.cz a provozní podmínky portálu

Děkujeme partnerům, kteří za námi stojí už řadu let Česká spořitelna, a. s.Global Payments

Nadace Via
Dejvická 9, 160 00 Praha 6
IČ: 67360114, DIČ: CZ 67360114

Kontakt

Máte dotaz? Chcete vědět více? Ozvěte se nám emailem na podpora@darujme.cz, nebo telefonicky na čísle +420 736 142 491 (po - pá 9h - 17h, mimo tuto dobu prosím pište SMS)

podpora@darujme.cz

SYSTÉM DARUJME.CZ VYUŽÍVAJÍ

Armáda spásy Člověk v tísni Greenpeace Adra Lékaři bez hranic Dejme dětem šanci