21. března 2022 | Školení a podpora

Novinky a nové funkce v Darujme.cz

V rychle se rozvíjejícím digitálním světě je u online darování na prvním místě především bezpečnost, transparentnost, jednoduchost a rychlost.
Darujme.cz v tomto roce projde technologickým rozvojem, který zajistí, že bude pro organizace i dárce ještě více uživatelsky příjemným nástrojem. Níže najdete první novinky, další budeme postupně přidávat. Věříme, že vám pomohou ve vaší práci a udělají radost.

Nové funkce v Darujme.cz

Apple Pay

Na widgetu dárcovského formuláře nově najdete možnost platby přes Apple Pay. Díky tomu mohou dárci poslat dar jednoduše v Safari na iPhonu, iPadu nebo Macu. Věříme, že tato platební metoda ušetří vašim dárcům cenný čas a umožní jim rychlejší a bezpečnou cestu darování.

Tato platební metoda se zobrazuje pouze v prohlížeči Safari. Těm, kdo nemají iPhone, iPad nebo Mac, se nezobrazí.

Vložte do dárcovského formuláře vlastní obrázek

U projektu si nově můžete nastavit vlastní pozadí dárcovského formuláře vložením vlastního obrázku nebo nastavením barvy. Stačí v záložce projektů zvolit Upravit projekt a v sekci Informace o projektu vybrat možnost Editace pozadí dárcovského formuláře.

Využijte rozšířený export darů do excelu

V přehledu darů se nyní při exportu dat (např. do excelu) nově vypisují sloupce Datum ukončení daru a KomentářeDatum ukončení daru zobrazuje datum, kdy byl pravidelný dar ukončen dárcem v případě, že jej už nechce dále zasílat. Sloupec Komentáře zobrazuje poznámky a vzkazy, které dárci zaslali při darování, a zobrazují se i na stránce projektu na portálu Darujme.cz. Tyto dva sloupce najdete v exportu úplně na konci, za všemi již existujícími sloupci.

Sledujte dárce pomocí URL i na projekt

Uživatelé, kteří využívají pokročilejší možnosti Darujme.cz mohou v rámci URL zasílat své parametry ve vlastních polích dárcovského formuláře (tzv. custom fields). Nová funkcionalita umožňuje zasílat parametr přes stránku projektu.

 

Postrádáte v Darujme.cz nějakou funcionalitu? Chceme vám poskytovat tu nejlepší možnou podporu, a proto oceníme jakékoliv podněty a nápady ke zlepšení. Pojďme rozvíjet Darujme.cz společně. Stačí vyplnit tento krátký dotazník. Moc děkujeme!

SYSTÉM DARUJME.CZ VYUŽÍVAJÍ

Armáda spásy Člověk v tísni Greenpeace Adra Lékaři bez hranic Dejme dětem šanci