10. prosince 2021 | Školení a podpora

Novinky a nové funkce v Darujme.cz

V rychle se rozvíjejícím digitálním světě je u online darování na prvním místě především bezpečnost, transparentnost, jednoduchost a rychlost. Darujme.cz proto v příštím roce projde technologickým rozvojem, který zajistí, že bude pro organizace i dárce ještě více uživatelsky příjemným nástrojem. Už teď pro vás máme první tři novinky a věříme, že vám pomohou ve vaší práci a udělají radost.

Nové funkce v Darujme.cz

Vložte do dárcovského formuláře vlastní obrázek

U projektu si organizace nově mohou nastavit vlastní pozadí dárcovského formuláře vložením vlastního obrázku nebo nastavením barvy. Stačí v záložce projektů zvolit Upravit projekt a v sekci Informace o projektu vybrat možnost Editace pozadí dárcovského formuláře.

Využijte rozšířený export darů do excelu

V přehledu darů se nyní při exportu dat (např. do excelu) nově vypisují sloupce Datum ukončení daru a Komentáře.

Datum ukončení daru zobrazuje datum, kdy byl pravidelný dar ukončen dárcem v případě, že jej už nechce dále zasílat.

Sloupec Komentáře zobrazuje poznámky a vzkazy, které dárci zaslali při darování, a zobrazují se i na stránce projektu na portálu Darujme.cz.

Tyto dva sloupce najdete v exportu úplně na konci, za všemi již existujícími sloupci.

Sledujte dárce pomocí URL i na projekt

Uživatelé, kteří využívají pokročilejší možnosti Darujme.cz mohou v rámci URL zasílat své parametry ve vlastních polích dárcovského formuláře (tzv. custom fields). Nová funkcionalita umožňuje zasílat parametr přes stránku projektu.

 

Postrádáte v Darujme.cz nějakou funcionalitu? Chceme vám poskytovat tu nejlepší možnou podporu, a proto oceníme jakékoliv podněty a nápady ke zlepšení. Pojďme rozvíjet Darujme.cz společně. Stačí vyplnit tento krátký dotazník. Moc děkujeme!

SYSTÉM DARUJME.CZ VYUŽÍVAJÍ

Armáda spásy Člověk v tísni Greenpeace Adra Lékaři bez hranic Dejme dětem šanci