Komplexní řešení pro Váš fundraising ve světě jedniček a nul!

V roce 2022 jsme pomohli vice než 1000 neziskovým organizacím vybrat 765 milionů korun od individuálních dárců.

Proč právě Darujme.cz?

Jednoduchý registrační proces

Stačí splnit základní podmínky transparentnosti a zaslat nám požadované dokumenty. Do několika dnů od podpisu smlouvy můžete mít platební bránu na svých stránkách nebo se prezentovat na portálu Darujme.cz.

Efektivní komunikace s dárci

Věříme, že základem darování je vztah. Zprostředkováváme vám proto nejen dar, ale také údaje, které dárce vyplňuje při platbě. Vaše organizace získává možnost dále s dárcem komunikovat a zároveň eliminuje anonymní dary.

Komplexní řešení od fundraiserů pro fundraisery

Nabízíme systém pro online fundraising obsahující nástrojové i portálové řešení. Je jen na vás, co se rozhodnete využít.

Online platby bez jednání s bankou

Snadno získáte možnost využívat jednorázové i pravidelné platby kartou, rychlým převodem i běžným převodem bez nutnosti jednat s bankou.

DARUJME.CZ vám nabízí

Nástroj

Definujte si účel a projekt, na který budete sbírat dary. Může se jednat o dlouhodobou výzvu, kdy získáváte dary na podporu vaší činnosti a poslání, stejně jako o projekt s jasnou cílovou částkou a určeným datem konce. Projekt si jednoduše vytvoříte, nastavíte si základní parametry a vygenerujete si widget (odkaz k darování přímo z vašich webových stránek). Pak již jen stačí umístit widget na váš web a můžete začít fundraisovat! Samozřejmě můžete také k daru odkázat pomocí tlačítka na webu, odkazu v blogu, ve vašem e-mail marketingu, v newsletteru nebo třeba v patičce vašich běžných e-mailů. To vše bez nutnosti cokoliv programovat!

Komplexní řešení na míru

Nástroj je hezká věc, ale není to pro vás vhodné řešení a hledáte něco „na míru“? Žádný problém! Naše řešení vám umožní zasílat dárce přímo z vašeho vlastního dárcovského formuláře bez nutnosti využití našeho standardního. Samozřejmostí je zpětný odkaz dárce po darování na váš web nebo API propojení, abyste o datech měli kdykoliv přehled. Nezapomínáme ani na evidenci dárců a možnost propojení s vaším CRM systémem (např. SalesForce).

Řešení pro peer 2 peer fundraising

Hledáte další možnosti spolupráce s vašimi dárci, přáteli, ambasadory? Máme pro vás řešení - dárcovské výzvy, které vaší organizaci jednoduše umožní začít s peer 2 peer fundraisingem. Ať už se rozhodne váš ambasador oslavit narozeniny nebo běžet maraton, může tak udělat jinak a podpořit tím vaši organizaci!

Portálové řešení

Nabízíme vám prostor pro prezentaci vašich dárcovských projektů, výzev i vaší organizace. Potenciální dárce si vaši organizaci může na portálu jednoduše najít, darovat vám nebo pro vás například realizovat dárcovskou výzvu – oslavit narozeniny. Samozřejmě víme, že portál není spásou pro vaši organizaci, protože nejlépe dárce oslovíte napřímo vy a vaše organizace, ale věříme, že se bude hodit jako doplňková služba.

Správce vašich online darů

Chcete s vašimi dárci okamžitě pracovat? Potřebujete vidět data o dárcovství v reálném čase? Zajímá vás, kdo kliknul a daroval nebo kdo jen kliknul? Každá organizace získává na Darujme.cz vlastní profil, kde může jednoduše a v reálném čase spravovat veškeré online dary a dárce.

Komunita neziskovek

Už nás používá přes 1200 organizací. Seznam všech zaregistrovaných organizací si můžete prohlédnout zde. Přidejte se ke k organizacím, které Darujme.cz používají a začněte fundraisovat na svůj projekt hned teď.

PŘIPOJTE SE K NÁM HNED TEĎ

Zaregistrovat neziskovou organizaci

SYSTÉM DARUJME.CZ VYUŽÍVAJÍ

Armáda spásy Člověk v tísni Greenpeace Adra Lékaři bez hranic Dejme dětem šanci