Nedoklubko, z.s.


Zdraví Děti, mládež, rodina

SÍLA PRO NEDOKLUBKO 2022

Nedoklubko je spolek podporující rodiče předčasně narozených dětí a neonatologická oddělení v České republice. Poskytujeme okamžitou a ucelenou informační podporu a zvyšujeme povědomí o neonatologii v ČR i na mezinárodní úrovni. Pomáháme rodinám po předčasném porodu. Sdílíme rady a informace, příběhy a zkušenosti. Předáváme víru a naději. Jsme tady pro ty, kteří nás potřebují.

Posílám sílu Nedoklubku

Děkujeme za Vaše rozhodnutí posílit Nedoklubko. I díky vám můžeme plnit své poslání a podporovat rodiny předčasně narozených dětí.
51 038 Kč
vybráno 14 % z 365 000 Kč

zbývá

89 dní

přispělo

77 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Každý rok se v České republice narodí téměř devět tisíc miminek předčasně. Musí několik prvních týdnů i měsíců svého života prožít v inkubátoru či na vyhřívaném lůžku. Pro rodiče jsou tyto dny psychicky náročné. Především maminky trpí pocity beznaděje, selhání, bezmoci či strachu radovat se z narození miminka. V Nedoklubku víme, jak jsou první dny a týdny po předčasném porodu těžké! Prošly jsme tím také.
I my jsme byli v situaci, kdy jsme hledali informace a pomoc. I naše děti se narodily předčasně. A proto jsme tu pro tyto rodiny a také pro zdravotníky, kteří o ta nejmenší miminka pečují.


NAŠE ČINNOST

  • Podpora rodin a zdravotníků
Celý rok předáváme do všech neonatologických oddělení léčivé balíčky a tiskoviny pro rodiče, kterým se narodí miminko předčasně. Pravidelně podporujeme centra vybavením, které pomáhá zlepšit péči o miminka a maminky.

  • Podpora prevence a výzkumu
Informujeme o možnostech prevence v těhotenství. Vydáváme publikace nejen pro těhotné s rizikem předčasného porodu. Podporujeme výzkum příčin předčasných porodů přímou finanční pomocí a aktivně vyhledáváme těhotné ženy do tohoto výzkumu.

  • Psychologická pomoc a sdružování
Pravidelně publikujeme příběhy rodin pro podporu dalších, kterým se miminko narodí předčasně. Jsme aktivní na sociálních sítích, kde pravidelně přidáváme nové informace, komunikujeme s rodiči i veřejností o všem, co je trápí nebo zajímá. Pořádáme akce pro rodiny, zdravotníky a všechny, kteří nás podporují. Budujeme sounáležitost se zdravotníky a rodinami po celý rok.

  • Zvyšování povědomí o problematice předčasného porodu
Spolupracujeme se zdravotníky a médii. Prostřednictvím našich kampaní zvyšujeme povědomí o předčasném porodu, jeho příčinách a prevenci a o možnostech péče o předčasně narozené děti.

💜 MŮŽETE NÁS PODPOŘIT JEDNORÁZOVĚ NEBO MŮŽETE BÝT NAŠÍM PRAVIDELNÝM DÁRCEM 💜


Děkujeme těm, kteří nám pomáhají  plnit naše poslání…

nedoklubko.cz


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkujeme za to, co děláte a za psychickou podporu v těch nejtěžších časech. Díky

Lenka Mrňová

Kafe a Nedoklubko miluju!

Klára Choulíková
2 000 Kč

Děkujeme za vaši péči❤️

Gabriela Kvízová
50 Kč

Hodně štěstí a sil malinkým miminkům....Pravoslava

Pravoslava Buřvalová
300 Kč

💙

Blanka Štramberská
500 Kč

Děkujeme za sílu pro Matyáška 💙

Tomáš Vágner

Vážíme si Vaší práce, děkujeme.

Helena
500 Kč

Děkuji za vše , co děláte . Vaše slova pro mě byly a jsou pohlazení po duši .

Zuzana Poštová
500 Kč

Hoďně sil pro všechny malé bojovníčky

Matěj Thun
200 Kč

Děkuji za tento projekt ❤

Kateřina Škrabánková
1 000 Kč