Klub svobodných matek z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Klub svobodných matek

Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

vybíráme od 29.3.2018

Podpořte nás

Děkujeme, že nám chcete pomoci. Váš finanční dar pomůže svobodným maminkám a jejich dětem, kteří pomoc nutně potřebují. Váš dar si můžete samozřejmě odečíst i z daní.
15 316 011 Kč

přispělo

4447 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (10)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Dobrýden, dofám, že i malá částka pomůže.

Rudolf Procházka
1 000 Kč

Pomáhejme 🙏🙏🙏

Igor Laštůvka
15 000 Kč

Filip Janschitz
500 Kč

Omlouvám se, v současné době víc dát nemůžu.

nikat
500 Kč

Vím jaké to je žít v neúplné rodině, takže tady pár peněz, ať se mají děti o něco lépe a rodičům se o trochu uleví... :)

David Ponížil

Myslim na vas, drzte se.

Dárce
1 000 Kč

Potřebovali bychom více takových, kteří se starají o naše české maminky, které zůstaly samy. Moc Vám za to děkuji! Je správné si pomáhat, mnoha lidem to může změnit život.

Karolina Hašková

Snad to pomůže :-)

Milena Trojanová
174 Kč

Snad pomůže :-)

Petra Srnová
110 Kč

Hra Sendvič.

Klára Horáčková
844 Kč