Klub svobodných matek z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Klub svobodných matek

Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

vybíráme od 29.3.2018

Podpořte nás

Děkujeme, že nám chcete pomoci. Váš finanční dar pomůže svobodným maminkám a jejich dětem, kteří pomoc nutně potřebují. Váš dar si můžete samozřejmě odečíst i z daní.
907 880 Kč

přispělo

527 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

:*
Jiří Strouhal
500 Kč
Všechny děti by měly mít možnost účastnit se jak školních aktivit (výlety, kroužky.....) tak min o prázdninách zažít alespoň tábor....bez sociálních rozdílů.....
Jsem také svobodná matka, ale naštěstí mám příjem a tak synovi mohu "dopřát" jak školní aktivity, tak v létě tábor i dovolenou.....otázka je jak dlouho....a rozhodně bych nerada, aby to bral jako samozřejmost.....
Držím palce ať se daří vychovávat děti, které si budou vážit svých rodičů a budou se snažit v budoucnu o to mít práci a třeba i "lepší" život.
Gabriela Novotná
200 Kč
Všem maminkám i dětem přeji (nejen) krásné léto a prázdniny.
Kateřina Schreiberová
500 Kč
Všem svobodným maminkám moc držím palce.
Těžké období je někdy potřeba jen vydržet, protože nic, nic netrvá věčně. MA
Dárce
Dobrý večer chtěla bych darovat více ale i já mám dítě bez táty. My s malou máme štěstí že máme moji mámu která se nam snaží aspoň trochu pomoc. 😊
Petull
Všem maminkám, které jsou na péči o své děti samy a které se snaží ze všech sil, aby se jejich děti měly dobře: smekám před vámi, dámy. Jste hrdinky. Přeji hodně sil!
Anna
Jsem neskutečně vděčná, že tato organizace funguje a pomáhá, protože jsem vyrostla, jako dítě matky samoživitelky a mám k tomu dva bratry dvojčata mladší, takže si moc dobře vzpomínám na některé krušné chvíle, kdy nám finance nestačily, protože výživné nebylo pravidelné a člověk někde musel žít na dluh, no hrůza.

Děkuji Vám za to, že jste
Dárce
:—)
Jiří Draška
2 000 Kč
Chválím web i platební bránu a přeji ať se tábor vydaří.
Alena Baranova
500 Kč
Snad i můj skromný příspěvek pomůže. Držte se a buďte silné.
Martin Petr
100 Kč