Klub svobodných matek z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Klub svobodných matek

Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

vybíráme od 29.3.2018

Podpořte nás

Děkujeme, že nám chcete pomoci. Váš finanční dar pomůže svobodným maminkám a jejich dětem, kteří pomoc nutně potřebují. Váš dar si můžete samozřejmě odečíst i z daní.
1 045 511 Kč

přispělo

545 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Moje děti milují kroužky všeho druhu a jiné volnočasové aktivity, rádi jsme přispěli!
Irena, Sofi&Daník
Irena Volková
3 000 Kč
Na penaly tuzky skolu a podobne drobnosti :)
Jan Bartl
1 500 Kč
At se vam dari !!!
Alena Kunftova
500 Kč
:*
Jiří Strouhal
500 Kč
Všechny děti by měly mít možnost účastnit se jak školních aktivit (výlety, kroužky.....) tak min o prázdninách zažít alespoň tábor....bez sociálních rozdílů.....
Jsem také svobodná matka, ale naštěstí mám příjem a tak synovi mohu "dopřát" jak školní aktivity, tak v létě tábor i dovolenou.....otázka je jak dlouho....a rozhodně bych nerada, aby to bral jako samozřejmost.....
Držím palce ať se daří vychovávat děti, které si budou vážit svých rodičů a budou se snažit v budoucnu o to mít práci a třeba i "lepší" život.
Gabriela Novotná
200 Kč
Všem maminkám i dětem přeji (nejen) krásné léto a prázdniny.
Kateřina Schreiberová
500 Kč
Dobrý večer chtěla bych darovat více ale i já mám dítě bez táty. My s malou máme štěstí že máme moji mámu která se nam snaží aspoň trochu pomoc. 😊
Petull
Všem svobodným maminkám moc držím palce.
Těžké období je někdy potřeba jen vydržet, protože nic, nic netrvá věčně. MA
Dárce
Všem maminkám, které jsou na péči o své děti samy a které se snaží ze všech sil, aby se jejich děti měly dobře: smekám před vámi, dámy. Jste hrdinky. Přeji hodně sil!
Anna
Jsem neskutečně vděčná, že tato organizace funguje a pomáhá, protože jsem vyrostla, jako dítě matky samoživitelky a mám k tomu dva bratry dvojčata mladší, takže si moc dobře vzpomínám na některé krušné chvíle, kdy nám finance nestačily, protože výživné nebylo pravidelné a člověk někde musel žít na dluh, no hrůza.

Děkuji Vám za to, že jste
Dárce