Klub svobodných matek z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Klub svobodných matek

Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

vybíráme od 29.3.2018

Podpořte nás

Děkujeme, že nám chcete pomoci. Váš finanční dar pomůže svobodným maminkám a jejich dětem, kteří pomoc nutně potřebují. Váš dar si můžete samozřejmě odečíst i z daní.
1 247 724 Kč

přispělo

612 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Nosící miniveletrh
Kateřina Pecharová
150 Kč
Výtěžek z akce Nosící miniveletrh
Kateřina Pecharová
8 900 Kč
Nedokáži si vůbec představit čím musí takový rodič samoživitel procházet, ale jsem si jista, že existence klubu svobodných matek, kde mohou sdílet informace a rady, je samo o sobě velká pomoc, nehledě na finanční podporu, kterou klub poskytuje. Moc vám držím palce!
Eva Trinerová
Přeji klidný advent!
Martin B.
1 000 Kč
...
Dárce
Dobrý den, dnes jsem se dozvěděla o existenci Vaší neziskové organizace a zajásala jsem, že jsou na světě a v naší republice schopní lidé se srdcem na pravém místě.
Šárka Růžičková
Na fixky, sešity a knížky. Na svačinu. Na tábor a školu v přírodě. Na novou mikinu, muzyku a všecko co děti potřebují, chtějí a mají mít.

sl
Silvie Lubenova
dekuji, fandim
Dárce
2 000 Kč
Nenávist vyvolává neshody, láska všechny viny zahalí.
Dárce
500 Kč
Moje děti milují kroužky všeho druhu a jiné volnočasové aktivity, rádi jsme přispěli!
Irena, Sofi&Daník
Irena Volková
3 000 Kč