Klub svobodných matek z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Klub svobodných matek

Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

vybíráme od 29.3.2018

Podpořte nás

Děkujeme, že nám chcete pomoci. Váš finanční dar pomůže svobodným maminkám a jejich dětem, kteří pomoc nutně potřebují. Váš dar si můžete samozřejmě odečíst i z daní.
13 178 796 Kč

přispělo

4252 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (10)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Držte se, děkuji za to, co pro všechno samoživitelky děláte.

Dárce
200 Kč

Prosím zaslat potvrzení o poskytnutí daru. Velice děkuji. Vítová

Helena Vítová
2 000 Kč

Vesele Vianoce :)

P H
1 000 Kč

<3

Petr Šlapal
5 000 Kč

Všem maminkám v nelehké situaci držím palce!

Kristýna Příhodová
200 Kč

Přeji hezčí chvíle v této těžké době všem. Nejsme sami.

Pavel Sychra
1 000 Kč

Jsem studentka a vím, že stát se samoživitelem může úplně každý. Společnost přesto na tyto jedince stále kouká skrze prsty a lidé si často neuvědomují, v jak špatné finanční i psychické situaci se rodiče, kteří na výchovu potomků zůstali sami, nacházejí. Přála bych si, aby to tak nezůstalo a pohled společnosti na samoživitele se změnil. Moc vám fandím!

Klara Lopuchovska

Hodně štěstí!😁👋

Stanislava Vránová Zmudová
300 Kč

Ať to pomůže <3

Nikola Němečková
500 Kč

Držte se

Dárce