Klub svobodných matek z.s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Klub svobodných matek

Klub svobodných matek z.s. poskytuje komplexní podporu matkám samoživitelkám a jejich dětem. Prostřednictvím poskytování finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se lépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí. Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

vybíráme od 29.3.2018

Podpořte nás

Děkujeme, že nám chcete pomoci. Váš finanční dar pomůže svobodným maminkám a jejich dětem, kteří pomoc nutně potřebují. Váš dar si můžete samozřejmě odečíst i z daní.
10 012 796 Kč

přispělo

4019 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Klub svobodných matek z.s.
Pomáháme matkám samoživitelkám a jejich dětemPoskytováním finanční i materiální pomoci, právní asistence při získávání výživného, on-line poradny pro všechny životní situace, individuální právní a sociální pomoci se snažíme, aby se svobodné matky a jejich děti co nejlépe začlenily do naší společnosti přes všechny obtíže, které s jejich sociálním statusem souvisí.  Naše motto: Děti z neúplné rodiny mají právo žít stejně jako děti z úplných rodin.

Děkujeme, že nás podpoříte!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (10)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

proti lhostejnosti

Jan Olič
10 000 Kč

Druhý rok jsem zorganizovala narozeninovou zbírku a podařilo se vyzbírat úžasných 9700kč! :-) Moc děkuji svým kamarádům a rodině, že jsou tak skvělí :-) <3

Kornélia Faklová
9 712 Kč

Držte se.

Kristina Nováková

Děkuji za Vaši práci!

Hana Čurdová
1 000 Kč

Petra Aichlerová
300 Kč

Ať je brzy líp!

Dárce
1 000 Kč

Ať vám penízky dobře poslouží.

Dárce
300 Kč

Zatím co váháme, čas běží.

Martin Ričl
200 Kč

Přeji všem hodně energie do těžkých chvil. Myslíme na Vás!

Jakub Malík

“Matka je člověk, který když vidí, že má pouze čtyři kousky koláče pro pět lidí, tvrdí, že o koláč nikdy nestála.” (Tenneva Jordan)
Držím palce a přeji, aby těch kousků jakéhokoli koláče bylo vždycky dost.

Lucie Mühlpachrová