Nesedím, sousedím, z. s.


Děti, mládež, rodina Senioři

Podporuji komunitní centrum Nesedím, sousedím

Vaše podpora umožňuje spoustu aktivit a projektů v našem kácéčku, které zahrnují třeba pravidelné páteční obědy, výlety, výstavy nebo třeba PC kurzy pro naše milované seniory, volnočasové aktivity pro všechny generace, sousedské snídaně, lokální akce na zmírnění klimatické krize, divadelní představení pro naše nejmenší, sousedský orchestr, sousedské slavnosti (vynášení Morany, Masopust, advent) a spousty dalších.

Podporuji KC Nesedím, sousedím

392 172 Kč
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Břevnov nedělá jen Bělohorská! Od roku 2017 nemusí Břevnováci jen korzovat nahoru a dolů po svém bulváru, mohou se potkávat a trávit spolu aktivně čas u nás, v komunitním centru Nesedím, sousedím. Od nejmladších po nejstarší. Od dopoledních klubů pro rodiče s malými dětmi přes odpolední kurzy a cvičení pro starší děti a seniory až po večery určené pro všechny generace.
Můžete si u nás protáhnout kosti i mozkové závity, naučit se psát noviny, hrát v sousedském orchestru, zatancovat si či se nechat ostříhat. Ruční práce s přírodními materiály, promítání i besedy, sousedské snídaně jsou samozřejmostí. Nebojíme se ani lokálních intervencí, kterými se snažíme zmírnit dopad klimatické krize, nebo třeba sousedských slavností jako je vynášení Morany, Masopust nebo slavení adventu. Zabydlely se u nás i kulturní akce – divadelní představení nebo třeba Svátek neviditelné práce, kterým se snažíme ocenit a podpořit všechny pečující. Každý den projde naším "kácéčkem" kolem stovky lidí.

A z čeho financujeme program a provoz centra? Velkou podporou nám doposud byly evropské dotace a posléze podpora z norských fondů. Od roku 2021 však platí, že bez podpory komunity nemáme šanci udržet a rozvíjet ojedinělý prostor "kácéčka", náš břevnovský "obývák", ve kterém už tolik lidí našlo podporu, nové přátele a prostor pro setkávání, sdílení a vzájemné obohacování.
Vaše podpora je pro nás nadějí na dlouhodobou udržitelnost komunitního centra, kde máme pořád spoustu nápadů a snů, jak tvořit prostředí vzájemné podpory pro všechny generace.

 Moc děkujeme za podporu a to, že spolu s námi sdílíte víru v sílu komunity a význam vzájemné pomoci.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Hodně sil a nápadů do pokračování aktivit Nesedím, sousedím :-)

Zuzana Stiborková
100 Kč

Držte se, děláte super práci.

Jan Fára Andrš
1 000 Kč

Sice drobný peníz, ale snad i ten dobře poslouží.

Romana Buňková
50 Kč

At zije Marika a Vit

Martin Kořínek
1 000 Kč

Poděkujte Marice a Vítkovi

Berenika Kučerová
1 000 Kč

Od Mariky a Vita

Dárce

Ať se daří + na počest svatby Víta a Mariky.

Vít Janeček

Komunitním projektům zdar!

Zuzana Poláková

Vše nejlepší do roku 2021, moc děkuji za to, co děláte!

Eva Sadílková
1 000 Kč

Děkuji všem, kdo se na fungování centra Nesedím sousedím podílejí a speciálně za zaslaná videa s cvičením s Irenkou.

Božena Beranová
1 000 Kč