Klotylda Marková: Dárcovská výzva pro projekt Podporuji Komunitní centrum Nesedím, sousedím

Konečně pořádný narozeniny – přihoďte na KC Nesedím, sousedím!

vybíráme od 9.11.2019
3 311 Kč
vybráno 66 % z 5 000 Kč

přispělo

8 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Břevnovské "KCčko" je báječný místo, kde se schází děsně fajn lidi. O to víc mě potěšilo, když mě oslovili pro založení dárcovské výzvy. Nejdřív jsem váhala, protože se na to necítím dostatečně důležitě. Pak jsem si řekla - co lepšího si můžu nadělit k narozeninám, než dostat možnost získat podporu pro projekt, který dává smysl a pomáhá? Je to tak, KC s lehkostí a vkusem generuje fajn akce pro všechny a je perfektní ukázkou toho, jak by mělo vypadat pořádný komunitní centrum. Nesedím, sousedím je součástí mého života na Břevnvově od té doby, co tu bydlím. Jsem ráda, že mám možnost touhle výzvou poděkovat za všechno, co jsem tu měla možnost zažít. KC taky patří mezi hlavní aktéry břevnovského Zažít město jinak, které mám tu čest už druhým rokem organizovat. V obou letech pro mě byla Kristýna se svojí partou mnohem víc partnerem než jedním z bodů v programu.

Přispívat můžete až do 17. 11., kdy budou další narozeniny, tentokrát nás všech a navíc pěkně kulatý. Místa jako KC nám připomínaj, jak se máme dobře a co je opravdu důležitý.

Díky za všechny příhozy, kamarádi!
Klotylda
Kdo by nevěděl, co se vám to snažim vnutit, koukněte na web KC nebo rovnou Facebook a rovnou si můžete vybrat nějakou z akcí. Třeba rovnou v pondělí 11. listopadu vemte děcka a doražte na pohádku, kterou pravidelně připravuje Andula Hradilková s Nikolajem. Nebo se uvidíme na příští sousedské snídani? ;-)

Nesedím, sousedím, z. s.
Díky vaší podpoře budeme moct zvelebit vnitřní i vnější prostory našeho centra, dříve zanedbaného domku uprostřed břevnovského sídliště, kde provozujeme nízkoprahové kluby, kroužky a cvičení pro všechny generace a sociální skupiny.
Břevnov nedělá jen Bělohorská! Od léta 2017 nemusí Břevnováci jen korzovat nahoru a dolů po svém bulváru, mohou se potkávat a trávit spolu aktivně čas u nás, v Komunitním centru Nesedím, sousedím. Od nejmladších po nejstarší. Od dopoledních klubů pro rodiče s malými dětmi přes odpolední kurzy a cvičení pro starší děti a seniory až po večery určené pro všechny generace. Můžete u nás protáhnout kosti i mozkové závity, naučit se psát noviny, hrát na flétnu, hrát divadlo i hrát si. Ruční práce s přírodními materiály i cizokrajné vaření, promítání i besedy. A to všechno (prakticky) zdarma, protože chceme být přístupní všem bez rozdílů.
Fungujeme díky grantům, ale na tom se budoucnost stavět nedá. Každá koruna získaná od našich příznivců nám pomůže s důvěrou směřovat do dalších let existence, abychom mohli být břevnovským obývákem, kde se všichni pospolu budeme cítit dobře. V současnosti nám vaše příspěvky pomáhají platit náklady, které nám granty nepokryjí (energie, topení, účetnictví ad.) - měsíčně se jedná zhruba o 10 000,- Kč. Moc děkujeme za podporu.

Největší nepřátelé fenka jsou hyeny.^^

agentura FENEK
1 111 Kč

*** od kluka

nikolaj ryfr mokry
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nesedím, sousedím, z. s., projekt: Podporuji Komunitní centrum Nesedím, sousedím