Sue Ryder


Senioři

Pomáháme neztratit se ve stáří

Jsme tu pro seniory a jejich rodiny. Dokážeme poradit a pomoci ve chvílích, kdy stáří začíná přinášet starosti. Poznání toho, jak člověk žil, nám umožňuje nabídnout tu nejlepší možnou péči. Jde nám o to, aby v České republice mohl každý důstojně zestárnout. Stáří se nás týká dřív, než sami zestárneme!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory


Když stáří začne přinášet starosti, je dobré na to nebýt sám. Vaše podpora zajistí křehkým starým lidem a jejich blízkým péči, bez které se neobejdou. Například radu, jak těžkou situaci řešit. Osobní asistenci a pomoc doma s tím, co už nejde zvládnout. A také důstojnou péči seniorům trvale odkázaným na pomoc druhých.

Naši klienti Vám děkují za Vaši štědrost! 


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Domovu Sue Ryder na podporu péče o klienty a s poděkováním všem jeho zaměstnancům za obětavost a vysoké pracovní nasazení.
25 000 Kč
Vanocni darek.
1 000 Kč
Jsem velmi ráda, že mohu podpořit tento projekt a vážím si práce Vás všech ve Sue Ryder - jste jako andělé :-) Babičkám a dědečkům přeji mnoho šťastných chvil.
Adéla Hraštová
Je mi velkou ctí za naše oddělení rovnosti žen a mužů na MPSV zaslat peněžní dar. Doufáme přejeme si, aby alespoň trochu pomohl seniorům a rodinám ve chvílích, kdy stáří začíná přinášet starosti. Moc na vás myslíme a přejeme příjemné vánoční svátky.
Stanislava Hušková
1 800 Kč
Dobrý den.
Jsem poměrně , jako každý , časově vytížená, ale přesto bych mohla občas pomoci i osobně. Můžete mi prosím poslat nějaké informace ?
Děkuji a jsem s úctou, Gajdová
Pavla Gajdová
1 000 Kč
Je to dar i od mé maminky. Děkujeme za pomoc v těžké době.
Markéta Poláčková
5 000 Kč
Podpora Domova Sue Ryder za pomoc neztratit se ve stáří ...
25 000 Kč
Zdravím do Sue Ryder. Posílám drobný příspěvek s roztomilým příběhem...

Sháněl jsem pro synka odrážedlo Spherovelo od briské firmy Earlyrider. Bohužel už se nevyrábí a nikde není. Ale pár jich je na prodej na eBay. Po pár týdnech snažení se mi podařilo přemluvit jednu dobrou duši k poslání Shperovela do Prahy. Odrážedlo jsem vydražil a prodejkyně ho poslala. Ale v tu chvíli přišla ke slovu spedice DPD, která odrážedlo při přepravě zničila...

Férová prodejkyně mi vrátila peníze s tím, že vše bude reklamovat u spedice (DPD) a prostředníka (Parcel Monkey). Ti se s ní ale odmítli víceméně o reklamaci bavit a ona s tím dále nechtěla marnit čas.

A jelikož jsem nechtěl aby si odnesla špatnou zkušenost poté co poslala balík do Prahy a nakonec by skončila bez odrážedla i bez peněz, navrhl jsem, že pošlu peníze zpět. Namísto čísla účtu mi ale přišla odpověď ať peníze pošlu na charitu. A tak posílám...

P.S.: ...a v mezičase se mi podařilo najít způsob jak Spherovelo opravit :-)
Tomáš Nádr
1 689 Kč
Přeji Vám hodně štěstí. Dana
Dana Talamová
500 Kč
Žiji v zahraničí, proto prosím pošlete doklad o daru na adresu matky:
Jana Ledvinová, Hradecká 6a/105, 130 00 Praha 3-Vinohrady
15 000 Kč