Martin Vondrák: Dárcovská výzva pro projekt Pomáháme neztratit se ve stáří

Společně doběhneme do cíle

vybíráme od 29.3.2019
8 100 Kč
vybráno 16 % z 50 000 Kč

přispělo

9 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Čau lidi, já jsem Martin, rád běhám a snažím se pomáhat, když můžu. A přesně takhle jsem vymyslel i tuhle výzvu, rozhodl jsem se odběhat v roce 2019 celou RunTour a došlo mi, že bych to strašně rád spojil s nějakým dobrým skutkem. Ten dobrý skutek je nakonec spíš na vás, tak doufám, že mi s tím pomůžete.
O mně a sportu
První náznaky, že by ze mě mohl být někdo, kdo běhá víc než ráno na tramvaj (Ve skutečnosti MHD zásadně nedobíhám.) se objevily asi před 5 lety. Za nedlouhou dobu jsem stál na startu svého prvního závodu, kterým byl charitativní Běh pro Paraple. Od té doby se tohoto závodu účastním každý rok a touhle výzvou bych své charitativní běhání rád posunul zase o kousek dál.

A proč zrovna Domov Sue Ryder?
Sám vlastně nevím, z nějakého důvodu mám pocit, že staří lidé v mnoha případech potřebují naši pomoc nejvíce. Navíc se zdá, že to máme tak trochu v rodině. Někteří její členové (dvounozí i čtyřnozí) dělají canisterapii v domově důchodců.

Co z toho budete mít vy?
Bez pochyby dobrý pocit, ale kdo by stál o nějaký upomínkový předmět, tak jsem společně s registrací nakoupil oficiální tričko všech 8 závodů RunTour. Triko konkrétního závodu budu rozdávat vždy v den závodu a pochopitelně v místě, kde se závod koná. Získat ho může ten, kdo mě jako první najde a prokáže, že přispěl alespoň 500 Kč. Pro více informací jak mě najít v den závodu sledujte můj instagram @martinvondrak.
Sue Ryder
Jsme tu pro seniory a jejich rodiny. Dokážeme poradit a pomoci ve chvílích, kdy stáří začíná přinášet starosti. Poznání toho, jak člověk žil, nám umožňuje nabídnout tu nejlepší možnou péči. Jde nám o to, aby v České republice mohl každý důstojně zestárnout. Stáří se nás týká dřív, než sami zestárneme!

Když stáří začne přinášet starosti, je dobré na to nebýt sám. Vaše podpora zajistí křehkým starým lidem a jejich blízkým péči, bez které se neobejdou. Například radu, jak těžkou situaci řešit. Osobní asistenci a pomoc doma s tím, co už nejde zvládnout. A také důstojnou péči seniorům trvale odkázaným na pomoc druhých.

Naši klienti Vám děkují za Vaši štědrost! 


Martin je nejvíc ☺️

Michaela Čermáková
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Sue Ryder, projekt: Pomáháme neztratit se ve stáří